Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hrad (Stavby) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrad stahujte zadarmo

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Hrad. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hrad ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Hrad v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrad zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hrad ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrad ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1432
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 268 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: qubodup

Líbí se vám klipart Hrad? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Hrad se nachází v sekci Ilustrační kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Portoriko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Agentka ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Aruba ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, obrázek, svg, kliparty, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, Stavby, Hrad, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, textové dokumenty, kalendář, Pinterest, video, oznámení, koláž, Zoner Callisto, Instagram, referáty, plakát, Twitter, corelDraw, časopis, diář, tiskoviny

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Datel ke stažení, vektorový klipart Brýlatý smajlík ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Zelený motýl ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.