Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hrad (Stavby) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrad zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Hrad. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrad zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hrad ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrad ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1432
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 69 268 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: qubodup

Sdílejte klipart nazvaný Hrad s partnery, kolegy a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový klipart Hrad je v kategorii Obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Image ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vodní želva zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Bangladéš ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, free, zdarma, grafika, Hrad, Stavby, svg, Hrad, download, cliparts, ilustrace, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, tiskoviny, office, eshop, plakáty, katalog, kalendář, openOffice, fotokniha, magazín, brožury, PowerPoint, textové dokumenty, avatar, web, etikety, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Mapa Egypta ke stáhnutí, vektorový klipart Brýlatý smajlík ke stáhnutí nebo vektor Houpací Santa zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.