Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Salvador, Mapy do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Salvador zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Salvador. Obrázek Salvador je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Salvador lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salvador zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Salvador ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Salvador ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x878
1280x702
800x439
500x274
160x88

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 586 254 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Salvador patří do sekce Ilustrační obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální číslo 0 zdarma Podívejte se i na klipart Krteček ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Fialová ozdoba ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, Salvador, ilustrační obrázek, zdarma, Salvador, kliparty, svg, ilustrace, download, ke stáhnutí, ke stažení, klipart, vektor, free

Doporučené použití klipartu: plakáty, blog, profil, openOffice, plakát, pozvánky, office, kalendář, word, škola, Adobe Illustrator , články, Instagram, Twitter, dokument, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Sněžení zdarma, ilustrace Mapa Peru ke stažení nebo vektor Domina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.