Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Straka (Ptáci) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Straka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Straka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Straka ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Straka zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Straka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Straka ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 384 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: zeimusu

Zaujal vás náš klipart Straka? Potom se podělte s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Straka patří do sekce Vektorové kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tenečnice u tyče ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Buráky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Dívka v hidžábu zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, Ptáci, Straka, vektor, download, svg, obrázek, ke stáhnutí, grafika, free, Straka, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, časopis, blog, pozvánky, dokument, články, webové stránky, profil, škola, wordpress, Twitter, textové dokumenty, avatar, plakát, diář, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Turecko zdarma, vektor Laktóza ke stáhnutí nebo obrázek Autíčko ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.