Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Straka, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Straka zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Straka. Vektorová ilustrace Straka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Straka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Straka zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Klipart Straka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Straka ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 384 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Straka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty ptáci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Douglas DC-10 ke stažení Podívejte se i na klipart Osciloskop ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Školní penál zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, ilustrační obrázek, Straka, Straka, zdarma, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, free, download

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, plakáty, památník, Adobe Illustrator , pozvánky, textové dokumenty, kalendář, plakát, seminární práce, blog, Pinterest, office, PowerPoint, články, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Jezevčík ke stažení, ilustrace Mapa Myanmaru ke stáhnutí nebo vektor Žákyně zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.