Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Straka, Ptáci pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Straka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Straka. Kreslená ilustrace Straka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Straka zdarma ke stažení, Ptáci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Straka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Straka ke stažení, Ptáci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1097
1280x878
800x549
500x343
160x110

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 384 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Straka se nachází v sekci Vektorové obrázky ptáci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Štika ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Kostel zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Otakárek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Straka, ke stáhnutí, svg, zdarma, free, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, Straka, vektor, download, ilustrace, kliparty, Ptáci, grafika

Doporučené použití klipartu: plakát, články, Pinterest, webové stránky, Adobe Illustrator , seminární práce, office, avatar, prezentace, web, plakáty, PowerPoint, profil, kalendář, corelDraw, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Prak ke stáhnutí, obrázek Silueta ježibaby zdarma nebo klipart Pánev ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.