Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zákaz fotografování, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz fotografování zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zákaz fotografování. Kreslená ilustrace Zákaz fotografování je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz fotografování zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zákaz fotografování ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz fotografování ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: libberry

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zákaz fotografování patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Cvrček zdarma Podívejte se i na vektor Hornický znak ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace LGBT osoba ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, klipart, cliparts, vektor, svg, Zákaz fotografování, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Symboly, vektorový obrázek, zdarma, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: inkscape, profilovka, fotokniha, prezentace, Instagram, Pinterest, články, corelDraw, dokumenty, Adobe Illustrator , kalendář, blog, web, webové stránky, památník, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor AVI zdarma, obrázek PPTX ke stažení nebo klipart Digitální znak C ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.