Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zákaz fotografování (Symboly) ke stažení zadarmo

Obrázek, klipart Zákaz fotografování ke stažení zadarmo

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Zákaz fotografování. Vektorový obrázek Zákaz fotografování jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Stejně jako jiné vektorové obrázky lze i tento vektorový klipart využít v různých situacích. Od školních projektů (ročníková práce, seminárka, bakalářka, diplomová práce) přes virtuální prezentace až po přání nebo pozvánky na oslavu.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz fotografování zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zákaz fotografování ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz fotografování ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 822 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: libberry

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Zákaz fotografování s vašimi kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Zákaz fotografování je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Liv Tyler ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Naši ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Jack Russell teriér ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, svg, Symboly, Zákaz fotografování, klipart, cliparts, obrázek, Zákaz fotografování, kliparty, grafika, download

Doporučené použití klipartu: etikety, časopis, Adobe Illustrator, dokument, avatar, kalendář, plakáty, deníček, diplomová práce, office, pozvánky, oznámení, články, profil, škola, logo, textové dokumenty

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Omán ke stažení, vektorový obrázek Doktor zdarma nebo vektor Vyznání lásky ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.