Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart ODB soubor, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart ODB soubor zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - ODB soubor. Stahujte klipart ODB soubor v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODB soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek ODB soubor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ODB soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1386x1600
1109x1280
693x800
433x500
138x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 233 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart ODB soubor je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hitler ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Benin zdarma Mohl by vás také zajímat klipart M4B ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ke stáhnutí, Symboly, ke stažení, ODB soubor, vektor, ilustrace, zdarma, cliparts, download, svg, vektorový obrázek, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, fotokniha, webové stránky, Facebook, Instagram, web, plakát, corelDraw, profilovka, office, Pinterest, prezentace, plakáty, památník, škola

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zákaz žebrání ke stáhnutí, vektor Králíček zdarma nebo obrázek Dálnice ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.