Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart XLS soubor (Symboly) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart XLS soubor zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný XLS soubor. Stahujte klipart XLS soubor v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLS soubor zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart XLS soubor ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart XLS soubor ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 375 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart XLS soubor? Pak se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek XLS soubor je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Astronaut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nekouřit zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Slanina ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: XLS soubor, Symboly, XLS soubor, obrázek, ilustrace, vektor, kliparty, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, zdarma, svg, vektorový obrázek, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, kalendář, Pinterest, etikety, webové stránky, word, články, PowerPoint, corelDraw, textové dokumenty, časopis, pozvánky, Instagram, referáty, dokumenty, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Valentýnská srdíčka ke stáhnutí, obrázek, klipart 500 Euro zdarma nebo vektorový klipart Zlaté číslo 7 zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.