Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mosambik, Mapy nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mosambik zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Mosambik. Kreslená ilustrace Mosambik je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mosambik zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mosambik ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mosambik ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1037x1600
829x1280
518x800
324x500
104x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 63 978 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mosambik je v kategorii Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dortíček ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vysokozdvižný vozík zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hoblík ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, ilustrační obrázek, Mapy, grafika, klipart, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, svg, kliparty, cliparts, Mosambik, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokument, plakáty, články, avatar, PowerPoint, památník, Instagram, pozvánky, časopis, Facebook, referáty, fotokniha, Twitter, Pinterest, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Sexy černoška ke stáhnutí, vektor Plakající smajlík zdarma nebo obrázek Vánoční zvonečky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.