Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Basová kytara, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basová kytara zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Basová kytara. Vektorová ilustrace Basová kytara je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Obrázek Basová kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x564
1280x451
800x282
500x176
160x56

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 870 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Basová kytara je v sekci Ilustrační obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čokoládový zajíc ke stažení Podívejte se i na ilustrace Chůva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Zářivka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, download, svg, vektorový obrázek, kliparty, free, Hudba, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, Basová kytara, ilustrace, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: office, PowerPoint, prezentace, inkscape, Twitter, Adobe Illustrator , dokumenty, dokument, škola, Pinterest, seminární práce, plakáty, profil, word, Instagram, avatar

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Bonsai ke stažení, vektor Basový klíč ke stáhnutí nebo obrázek Vuvuzela zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.