Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Basová kytara (Hudba) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basová kytara zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Basová kytara. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Basová kytara ve formátu SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Basová kytara lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Basová kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x564
1280x451
800x282
500x176
160x56

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 870 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Basová kytara můžete sdílet s přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Basová kytara se nachází v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Salát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ježek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Modrý smajlík zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Hudba, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, kliparty, Basová kytara, vektorový obrázek, vektor, obrázek, download, svg, free, Basová kytara, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, plakát, škola, kalendář, inkscape, textové dokumenty, dokumenty, etikety, seminární práce, blog, časopis, profilovka, Facebook, openOffice, prezentace, články

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart Špatně zdarma, vektorový klipart Ragbista ke stáhnutí nebo obrázek, klipart ACAB ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.