Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Basová kytara, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basová kytara zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Basová kytara. Vektorová ilustrace Basová kytara je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Basová kytara ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x564
1280x451
800x282
500x176
160x56

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 870 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Basová kytara se nachází v sekci Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chlápek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Slečna pokladní zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Prasátko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, Basová kytara, Basová kytara, cliparts, Hudba, ke stáhnutí, kliparty, klipart, free, ke stažení, ilustrace, grafika, zdarma, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, inkscape, škola, corelDraw, kalendář, plakát, prezentace, Facebook, webové stránky, word, fotokniha, avatar, dokumenty, web, textové dokumenty, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zelené vajíčko ke stáhnutí, obrázek Pentagram zdarma nebo klipart Stojánek s pastelkami ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.