Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Basová kytara, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basová kytara zdarma ke stažení

Basová kytara je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Basová kytara je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Basová kytara ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x564
1280x451
800x282
500x176
160x56

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 870 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Basová kytara se nachází v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šálek ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Rodinný dům zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Burák ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, ke stažení, Basová kytara, vektorový obrázek, klipart, kliparty, ke stáhnutí, Hudba, download, obrázek, ilustrace, Basová kytara, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: pozvánky, corelDraw, textové dokumenty, web, škola, blog, Twitter, kalendář, plakáty, profil, fotokniha, word, Instagram, webové stránky, články, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Smutné srdíčko ke stáhnutí, obrázek Meče zdarma nebo klipart Fík ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.