Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Basová kytara (Hudba) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basová kytara ke stažení zadarmo

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Basová kytara. Klipart Basová kytara je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Basová kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x564
1280x451
800x282
500x176
160x56

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 870 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Basová kytara s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Basová kytara patří do kategorie Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelené slunéčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Domácí adresář ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zelený diamant ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, Hudba, kliparty, download, obrázek, vektor, grafika, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, Basová kytara, klipart, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: Twitter, eshop, vizitky, inkscape, textové dokumenty, oznámení, wordpress, kalendář, avatar, seminární práce, prospekty, magazín, fotografie, pozvánky, letáky, brožury, deníček

Mezi hezké kresby patří i vektor Mobilní telefon ke stažení, vektorový obrázek Ametyst ke stáhnutí nebo klipart Špachtle ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejvhodnější rozměr obrázku ke stažení. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.