Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Basová kytara (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basová kytara zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Basová kytara. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Basová kytara nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Basová kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x564
1280x451
800x282
500x176
160x56

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 870 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Basová kytara? Potom se podělte s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Basová kytara se nachází v sekci Ilustrační kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kadibudka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart APP ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Bylinky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, free, vektorový obrázek, Basová kytara, vektor, ke stažení, Basová kytara, Hudba, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: Facebook, dokumenty, etikety, škola, referáty, Adobe Illustrator, seminární práce, Instagram, video, wordpress, textové dokumenty, prezentace, eshop, word, památník, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Červená květina zdarma, vektorový obrázek Morpho peleides ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Televizní anténa ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.