Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Basová kytara (Hudba) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basová kytara zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Basová kytara. Obrázek Basová kytara je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Basová kytara v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Basová kytara ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x564
1280x451
800x282
500x176
160x56

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 870 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Basová kytara se známými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Basová kytara je v kategorii Obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Stařec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená stuha zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Grammar Nazi ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Basová kytara, Basová kytara, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, cliparts, download, ilustrace, free, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: Instagram, časopis, památník, openOffice, etikety, dokumenty, Twitter, referáty, škola, eshop, Facebook, prezentace, PowerPoint, office, seminární práce, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Buzola ke stáhnutí, obrázek Kondor zdarma nebo vektor Naběračka na med zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.