Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Basová kytara, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basová kytara zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Basová kytara. Vektorová ilustrace Basová kytara je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Basová kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x564
1280x451
800x282
500x176
160x56

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 870 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Basová kytara je v kategorii Vektorové obrázky hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Litvy zdarma Podívejte se i na obrázek Šnorchl ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Čokoládové bonbóny ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Basová kytara, free, ke stáhnutí, Hudba, Basová kytara, obrázek, grafika, zdarma, svg, ke stažení, download, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: Twitter, kalendář, avatar, webové stránky, plakáty, Instagram, Facebook, plakát, PowerPoint, časopis, dokument, openOffice, referáty, office, Adobe Illustrator , památník

Mezi hezké kresby patří i obrázek Slavnostní přípitek zdarma, klipart Panda velká ke stažení nebo ilustrace Zvonek ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.