Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Basová kytara, Hudba nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Basová kytara zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Basová kytara. Vektorová ilustrace Basová kytara je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Klipart Basová kytara ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Basová kytara ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x564
1280x451
800x282
500x176
160x56

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 870 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Basová kytara se nachází v kategorii Kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Baklažán ke stažení Podívejte se i na klipart Puzzle srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Nesahat zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stáhnutí, svg, download, obrázek, free, Hudba, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, grafika, klipart, ke stažení, ilustrace, kliparty, Basová kytara

Doporučené použití klipartu: office, webové stránky, textové dokumenty, Adobe Illustrator , inkscape, openOffice, avatar, Facebook, dokumenty, plakáty, seminární práce, pozvánky, profil, referáty, PowerPoint, Instagram

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Červený smajlík ke stažení, ilustrace Zelenina ke stáhnutí nebo vektor Komár zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.