Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fialový vrtulník, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový vrtulník zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Fialový vrtulník. Stahujte klipart Fialový vrtulník v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fialový vrtulník? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový vrtulník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Fialový vrtulník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový vrtulník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: klsgfx

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fialový vrtulník patří do sekce Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Slavík zdarma Podívejte se i na klipart Žehlička ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Klaun ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, vektorový obrázek, Doprava, zdarma, vektor, grafika, cliparts, svg, kliparty, ke stáhnutí, free, Fialový vrtulník, ilustrační obrázek, Fialový vrtulník

Doporučené použití klipartu: blog, Twitter, openOffice, památník, inkscape, profil, Facebook, office, corelDraw, časopis, PowerPoint, referáty, textové dokumenty, prezentace, Adobe Illustrator , Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Gejša hudebnice zdarma, ilustrace Brouk ke stažení nebo vektor Kuchyňská váha ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.