Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Fialový vrtulník (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialový vrtulník zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Fialový vrtulník. Klipart Fialový vrtulník je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Fialový vrtulník? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový vrtulník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Fialový vrtulník ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialový vrtulník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x986
1280x789
800x493
500x308
160x99

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 822 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: klsgfx

Obrázek, klipart pojmenovaný Fialový vrtulník můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Fialový vrtulník se nachází v sekci Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Letadlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Segway zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Espresso ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, cliparts, svg, Fialový vrtulník, download, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, kliparty, ilustrace, ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, Fialový vrtulník

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, web, pozvánky, seminární práce, dokumenty, Adobe Illustrator, office, profil, Twitter, profilovka, články, webové stránky, diář, referáty, openOffice, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Lego panáček ke stáhnutí, ilustrace Pobřeží slonoviny zdarma nebo klipart Pankáčka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.