Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Šedá stužka (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedá stužka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Šedá stužka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Šedá stužka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá stužka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šedá stužka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedá stužka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

853x1600
682x1280
426x800
267x500
85x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 055 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Šedá stužka) můžete sdílet se známými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Šedá stužka patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kečup ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Benžo ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Jiaozi ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ke stažení, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, Šedá stužka, Symboly, download, vektorový obrázek, free, svg, grafika, cliparts, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: eshop, word, plakát, Twitter, dokument, seminární práce, wordpress, avatar, dokumenty, časopis, Facebook, škola, Instagram, video, fotokniha, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Loď ke stažení, ilustrace Větrný mlýn ke stažení nebo klipart ODT soubor ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.