Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Golfové vozítko, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Golfové vozítko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Golfové vozítko. Klipart Golfové vozítko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Golfové vozítko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfové vozítko zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Golfové vozítko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfové vozítko ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 093 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Golfové vozítko se nachází v sekci Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Datel ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Leopard zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mexické vejce ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Golfové vozítko, ilustrace, free, vektorový obrázek, zdarma, Golfové vozítko, svg, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, download, vektor, cliparts, Doprava

Doporučené použití klipartu: dokumenty, word, Pinterest, kalendář, profilovka, avatar, PowerPoint, památník, profil, články, textové dokumenty, blog, Instagram, office, plakát, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Brusinky ke stáhnutí, ilustrace Mapa Itálie zdarma nebo vektor Heliotrop ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.