Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Golfové vozítko, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Golfové vozítko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Golfové vozítko. Obrázek Golfové vozítko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Golfové vozítko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfové vozítko zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Golfové vozítko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfové vozítko ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 093 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Golfové vozítko je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tattoo zdarma Podívejte se i na ilustrace Dýně halloween ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Tanzanie ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, ke stáhnutí, obrázek, ilustrační obrázek, Golfové vozítko, vektorový obrázek, vektor, grafika, Doprava, ilustrace, Golfové vozítko, kliparty, svg, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, památník, fotokniha, inkscape, webové stránky, blog, seminární práce, openOffice, Pinterest, pozvánky, dokument, časopis, plakát, profil, corelDraw, referáty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Chameleon zdarma, vektor Motýli ke stažení nebo obrázek Hummus ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.