Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Golfové vozítko, Doprava zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Golfové vozítko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Golfové vozítko. Klipart Golfové vozítko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Golfové vozítko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfové vozítko zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Golfové vozítko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfové vozítko ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 70 093 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Golfové vozítko je v sekci Kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jaspis ke stažení Podívejte se i na ilustrace Galgán ozdobný ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Muchomůrky zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, grafika, Golfové vozítko, kliparty, vektor, ke stažení, obrázek, ke stáhnutí, Golfové vozítko, free, Doprava, download, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, profil, seminární práce, referáty, kalendář, časopis, dokument, word, corelDraw, PowerPoint, web, openOffice, památník, Twitter, webové stránky, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Venuše ke stažení, vektor Žluté vajíčko ke stáhnutí nebo obrázek M4B zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.