Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Golfové vozítko (Doprava) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Golfové vozítko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Golfové vozítko. Kreslená ilustrace Golfové vozítko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfové vozítko zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Golfové vozítko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Golfové vozítko ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1324
1280x1059
800x662
500x414
160x132

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 70 093 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Golfové vozítko s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Golfové vozítko patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Oncidium ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vozíčkářka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Smajlík čert ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, kliparty, grafika, cliparts, free, vektorový obrázek, Golfové vozítko, Doprava, svg, download, zdarma, vektor, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, prezentace, referáty, časopis, Zoner Callisto, office, web, profilovka, fotografie, kalendář, tiskoviny, katalog, openOffice, etikety, webové stránky, profil, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i klipart Závaží ke stažení, vektor Brazilská mapa ke stáhnutí nebo obrázek Tříkolka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.