Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bonsai, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bonsai zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bonsai. Vektorová ilustrace Bonsai je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsai zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bonsai ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsai ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 328 873 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bonsai je v kategorii Obrázky, kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžová složka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Koza zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Sada šroubováků ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, kliparty, svg, free, vektor, vektorový obrázek, grafika, Bonsai, download, obrázek, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: časopis, blog, webové stránky, prezentace, word, Adobe Illustrator , dokument, avatar, corelDraw, PowerPoint, profil, Twitter, památník, textové dokumenty, referáty, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Mapa Libérie ke stáhnutí, klipart Britská policistka zdarma nebo ilustrace Důlní vagón ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.