Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bonsai (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonsai zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bonsai. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bonsai ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bonsai? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsai zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bonsai ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsai ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 328 873 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bonsai sdílet s jinými lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Bonsai patří do sekce Vektorové kliparty rostliny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Fialová vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené O ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vepř zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bonsai, klipart, vektor, svg, ilustrační obrázek, obrázek, free, download, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, Rostliny

Doporučené použití klipartu: fotokniha, škola, office, eshop, web, profil, avatar, textové dokumenty, video, Instagram, Adobe Illustrator, dokument, časopis, Pinterest, pozvánky, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mikrobus zdarma, vektor Petronas Twin Towers ke stáhnutí nebo obrázek Řepa červená ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.