Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bonsai (Rostliny) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bonsai zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bonsai. Stahujte klipart Bonsai v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bonsai? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsai zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bonsai ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsai ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 328 873 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: jpenrici

Tento obrázek s názvem (Bonsai) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Bonsai je v kategorii Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Land Cruiser ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sněhové vločky zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžový autobus ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, svg, Bonsai, zdarma, klipart, ke stažení, obrázek, ilustrace, download, grafika, Rostliny, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, dokument, textové dokumenty, plakáty, fotokniha, webové stránky, word, Adobe Illustrator, Twitter, avatar, profilovka, eshop, video, office, památník, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Červené víno ke stáhnutí, klipart Mapa Nizozemí zdarma nebo ilustrace Ledňák obrovský zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.