Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bonsai, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bonsai zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bonsai. Kreslená ilustrace Bonsai je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Bonsai v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsai zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bonsai ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsai ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 328 873 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bonsai je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Chorvatska ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Červené V zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Hasičské auto ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, zdarma, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, vektor, klipart, Bonsai, download, free, ilustrace, Bonsai, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , prezentace, články, dokumenty, office, textové dokumenty, Pinterest, referáty, webové stránky, profil, corelDraw, fotokniha, plakáty, seminární práce, Twitter, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek PHP ke stáhnutí, klipart Gándhí zdarma nebo ilustrace Pomeranč ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.