Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Bonsai, Rostliny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bonsai zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Bonsai. Kreslená ilustrace Bonsai je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Bonsai v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsai zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Bonsai ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonsai ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 328 873 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bonsai se nachází v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté J ke stáhnutí Podívejte se i na klipart CSS ikona zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Stromečky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Rostliny, Bonsai, ke stažení, free, svg, kliparty, grafika, cliparts, ke stáhnutí, vektor, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: články, fotokniha, plakáty, profil, pozvánky, Facebook, památník, plakát, web, časopis, avatar, Twitter, Adobe Illustrator , Pinterest, word, seminární práce

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Student ke stáhnutí, ilustrace Šunka zdarma nebo vektor Jaguár ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.