Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Německa, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Německa zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mapa Německa. Kreslená ilustrace Mapa Německa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Německa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Mapa Německa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Německa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1165x1280
728x800
455x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 535 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Helm42

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mapa Německa patří do sekce Obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pelikán zdarma Podívejte se i na klipart Vývrtka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Šachové figury ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, kliparty, ke stažení, Mapy, ilustrační obrázek, ilustrace, Mapa Německa, vektor, klipart, zdarma, Mapa Německa, obrázek, free, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, články, časopis, Adobe Illustrator , textové dokumenty, word, web, Instagram, Facebook, blog, pozvánky, PowerPoint, Pinterest, Twitter, profilovka, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Brýlatý smajlík zdarma, ilustrace Desatero ke stažení nebo vektor Kostýmy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.