Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Německa, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Německa zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mapa Německa. Kreslená ilustrace Mapa Německa je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Německa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mapa Německa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Německa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1165x1280
728x800
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 535 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Helm42

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mapa Německa je v sekci Vektorové obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pravoslavný kostel ke stažení Podívejte se i na ilustrace Svatojiřská stuha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Slepý smajlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, svg, zdarma, kliparty, cliparts, Mapa Německa, free, ilustrační obrázek, vektor, Mapa Německa, grafika, ilustrace, klipart, Mapy, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, dokument, Adobe Illustrator , Instagram, office, textové dokumenty, word, prezentace, časopis, kalendář, avatar, články, Pinterest, seminární práce, PowerPoint, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Ještěrka ke stažení, vektor Znak býk ke stáhnutí nebo obrázek Třešeň zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.