Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Německa, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Německa zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Mapa Německa. Vektorová ilustrace Mapa Německa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mapa Německa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Německa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mapa Německa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Německa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1165x1280
728x800
455x500
145x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 535 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Helm42

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mapa Německa je v sekci Ilustrační obrázky mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Stehlík ke stažení Podívejte se i na obrázek Segway ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hnědý vrtulník zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, grafika, ke stažení, Mapa Německa, svg, Mapy, klipart, Mapa Německa, download, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, Pinterest, prezentace, referáty, web, kalendář, Adobe Illustrator , Facebook, fotokniha, dokumenty, plakát, blog, textové dokumenty, Instagram, škola, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek PSD ke stažení, klipart Marihuana zakázána ke stáhnutí nebo ilustrace Kameraman zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.