Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mapa Německa, Mapy nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mapa Německa zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Mapa Německa. Vektorová ilustrace Mapa Německa je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mapa Německa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Německa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Mapa Německa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mapa Německa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1456x1600
1165x1280
728x800
455x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 535 778 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Helm42

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mapa Německa patří do sekce Vektorové obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté číslo 2 zdarma Podívejte se i na klipart Zelená kraslice ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Domeček ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, svg, vektor, Mapa Německa, Mapa Německa, Mapy, ke stáhnutí, download, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, office, prezentace, PowerPoint, Instagram, fotokniha, pozvánky, dokument, referáty, profil, Adobe Illustrator , památník, seminární práce, corelDraw, plakát, kalendář

Mezi hezké kresby patří i klipart Narozeninové číslo 4 zdarma, ilustrace Červené auto ke stažení nebo vektor Jestřáb ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.