Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart ACE, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ACE zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem ACE. Klipart ACE je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná ACE? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ACE zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek ACE ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ACE ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1332x1600
1066x1280
666x800
416x500
133x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 367 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart ACE se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Medvěd ke stažení Podívejte se i na vektor Bleděmodrý strom ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Tulipán zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, svg, ke stáhnutí, download, ke stažení, obrázek, klipart, Symboly, kliparty, ilustrace, ACE, ACE, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, prezentace, PowerPoint, Adobe Illustrator , webové stránky, inkscape, web, časopis, openOffice, textové dokumenty, fotokniha, Facebook, word, seminární práce, profilovka, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Santova čepice ke stažení, obrázek Digitální znak W ke stáhnutí nebo klipart Hot dog zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.