Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart ACE, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ACE zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název ACE. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek ACE ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ACE zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart ACE ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ACE ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1332x1600
1066x1280
666x800
416x500
133x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 367 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek ACE se nachází v sekci Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Rajská s knedlíkem ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Červené W zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Žlutá stužka ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, klipart, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, ACE, svg, obrázek, download, ilustrace, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, profil, prezentace, fotokniha, časopis, škola, office, textové dokumenty, word, články, plakáty, blog, památník, seminární práce, webové stránky, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Týpí ke stáhnutí, ilustrace Kobylka zdarma nebo vektor Internet ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.