Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart ACE, Symboly do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart ACE zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název ACE. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek ACE ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ACE zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek ACE ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ACE ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1332x1600
1066x1280
666x800
416x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 367 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart ACE je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zamilované psaní zdarma Podívejte se i na ilustrace Červené L ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Čtenář ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ACE, download, cliparts, ilustrace, klipart, zdarma, free, ACE, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, obrázek, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, corelDraw, plakát, inkscape, blog, prezentace, profilovka, PowerPoint, fotokniha, dokumenty, office, avatar, kalendář, památník, word, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Těhotenství zdarma, vektor Pitná voda ke stažení nebo obrázek Kedluben ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.