Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek ACE (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart ACE bezplatně ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - ACE. Vektorový obrázek ACE je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart ACE zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek ACE ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart ACE ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1332x1600
1066x1280
666x800
416x500
133x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 367 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Potěší nás, pokud budete tento klipart ACE sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart ACE se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Uklízečka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Profesor chemie ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Santa v komíně zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, ilustrace, obrázek, klipart, vektorový obrázek, zdarma, svg, download, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ACE, ACE

Doporučené použití klipartu: Zoner Callisto, Twitter, diplomová práce, vizitky, manuály, plakát, dokumenty, blog, PowerPoint, magazín, oznámení, památník, webové stránky, časopis, wordpress, diář, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Plato s vejci zdarma, vektorový klipart Zelený pták ke stáhnutí nebo vektorový klipart Sekačka na trávu ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.