Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chameleon, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chameleon zdarma ke stažení

Chameleon je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Chameleon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chameleon zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chameleon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chameleon ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1540x1600
1231x1280
800x831
481x500
154x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 179 499 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lamatin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chameleon se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hroznové víno ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Fík zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Housle ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, grafika, Chameleon, obrázek, download, zdarma, Chameleon, Zvířata, ilustrace, svg, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, pozvánky, PowerPoint, webové stránky, web, referáty, kalendář, textové dokumenty, openOffice, inkscape, dokumenty, památník, office, články, plakáty, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Krokodýl ke stáhnutí, obrázek Znak štír zdarma nebo klipart Duhové srdce ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.