Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Pixelový stromek (Vánoce) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Pixelový stromek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Pixelový stromek. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Pixelový stromek ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Pixelový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 785 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Líbí se vám klipart Pixelový stromek? Pak se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Pixelový stromek je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Oranžová vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík se slzou ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Slečna pokladní ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, ke stažení, Pixelový stromek, zdarma, vektor, ilustrace, Vánoce, ke stáhnutí, download, obrázek, grafika, Pixelový stromek

Doporučené použití klipartu: office, brožury, vstupenky, referáty, Instagram, deníček, prezentace, diplomová práce, web, corelDraw, škola, prospekty, textové dokumenty, PowerPoint, Zoner Callisto, webové stránky, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vánoční zvoneček ke stažení, obrázek Červená helikoptéra ke stažení nebo ilustrace Krabice mléka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky najdete také tam.