Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pixelový stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pixelový stromek zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pixelový stromek. Vektorový obrázek Pixelový stromek je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pixelový stromek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pixelový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 785 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Potěší nás, pokud budete tento klipart Pixelový stromek sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Pixelový stromek je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Azurová mašle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čarodějky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Benžo zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, klipart, ke stáhnutí, Vánoce, cliparts, zdarma, kliparty, vektor, download, Pixelový stromek, svg, Pixelový stromek, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, wordpress, etikety, fotokniha, video, plakáty, Adobe Illustrator, plakát, časopis, textové dokumenty, PowerPoint, blog, prezentace, openOffice, seminární práce, Instagram

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Strom zdarma, obrázek Pozor vlak ke stáhnutí nebo vektor Wilbur Wright ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.