Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Pixelový stromek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pixelový stromek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Pixelový stromek. Klipart Pixelový stromek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Pixelový stromek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 785 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Pixelový stromek s ostatními na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

Vektorový obrázek Pixelový stromek se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hard disk ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální číslo 8 zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Raketa ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, cliparts, ilustrace, Pixelový stromek, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, klipart, free, download

Doporučené použití klipartu: web, plakát, pozvánky, inkscape, word, Pinterest, dokument, wordpress, diář, časopis, škola, openOffice, památník, Instagram, Twitter, profilovka

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Požární auto ke stáhnutí, vektorový obrázek Digitální číslo 9 zdarma nebo vektorový obrázek Modrý dinosaurus zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.