Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pixelový stromek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pixelový stromek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pixelový stromek. Kreslená ilustrace Pixelový stromek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelový stromek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pixelový stromek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pixelový stromek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 785 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pixelový stromek je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dům hrůzy ke stažení Podívejte se i na ilustrace Sterilovaná zelenina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, klipart, kliparty, Pixelový stromek, ilustrační obrázek, Pixelový stromek, Vánoce, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, obrázek, download, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, office, fotokniha, word, kalendář, Instagram, pozvánky, plakát, Twitter, Facebook, škola, dokument, textové dokumenty, profil, webové stránky, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Pytlík ke stažení, vektor Kuřák ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Francie zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.