Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Cibule kuchyňská (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cibule kuchyňská zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Cibule kuchyňská. Vektorový obrázek Cibule kuchyňská jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule kuchyňská zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cibule kuchyňská ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule kuchyňská ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 168 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Cibule kuchyňská? Potom se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Cibule kuchyňská se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strom ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Roztomilá želva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Černý jezdec zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, svg, cliparts, vektorový obrázek, Cibule kuchyňská, kliparty, ilustrace, klipart, download, ke stáhnutí, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, katalog, deníček, tiskoviny, inkscape, Pinterest, plakáty, pozvánky, blog, diář, seminární práce, vizitky, prezentace, office, web, památník

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Oranžový autobus zdarma, vektorový klipart Černý drak zdarma nebo vektorový obrázek Delfín ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.