Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cibule kuchyňská, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cibule kuchyňská zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Cibule kuchyňská. Klipart Cibule kuchyňská je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Cibule kuchyňská? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule kuchyňská zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Cibule kuchyňská ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule kuchyňská ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 168 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cibule kuchyňská se nachází v sekci Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Oregon ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Vrtulník zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz graffiti ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, obrázek, Zelenina, ke stáhnutí, vektor, svg, Cibule kuchyňská, vektorový obrázek, download, free, zdarma, cliparts, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: web, památník, word, openOffice, dokumenty, Facebook, články, blog, webové stránky, corelDraw, Adobe Illustrator , škola, kalendář, seminární práce, profil, inkscape

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Keytar ke stáhnutí, ilustrace Zdarma ke stažení zdarma nebo vektor Pythagoras ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.