Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Cibule kuchyňská (Zelenina) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Cibule kuchyňská stahujte zdarma

Cibule kuchyňská je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Cibule kuchyňská. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule kuchyňská zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cibule kuchyňská ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule kuchyňská ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 168 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Cibule kuchyňská) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Cibule kuchyňská je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Detektor kouře ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Magnet ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Modrá medúza ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, ilustrace, vektor, obrázek, free, ilustrační obrázek, Zelenina, zdarma, ke stažení, grafika, download, cliparts, klipart, Cibule kuchyňská

Doporučené použití klipartu: blog, dokumenty, diplomová práce, avatar, brožury, Facebook, etikety, prospekty, seminární práce, magazín, Pinterest, plakát, video, vizitky, Twitter, bakalářská práce, koláž

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mikulášská čepice ke stažení, vektorový klipart Černý drak zdarma nebo ilustrace Záchranka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.