Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cibule kuchyňská, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cibule kuchyňská zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Cibule kuchyňská. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cibule kuchyňská nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule kuchyňská zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Cibule kuchyňská ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule kuchyňská ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 168 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cibule kuchyňská se nachází v sekci Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nesahat ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Pruhované vejce zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Ďábel ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, obrázek, download, kliparty, vektorový obrázek, zdarma, Zelenina, Cibule kuchyňská, ilustrační obrázek, free, ilustrace, svg, Cibule kuchyňská, grafika

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, webové stránky, články, prezentace, openOffice, inkscape, seminární práce, dokumenty, škola, word, Pinterest, profil, office, Facebook, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Stíhačka ke stáhnutí, ilustrace Pozor vlak zdarma nebo vektor Mapa Rwandy ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.