Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Cibule kuchyňská (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cibule kuchyňská zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Cibule kuchyňská. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule kuchyňská zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cibule kuchyňská ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule kuchyňská ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 168 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Cibule kuchyňská) můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Cibule kuchyňská je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Portugalsko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Alexandr Veliký ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Narozeninové číslo 6 ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ilustrace, Cibule kuchyňská, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, svg, kliparty, obrázek, ke stažení, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: dokumenty, památník, word, office, Twitter, seminární práce, eshop, video, inkscape, kalendář, PowerPoint, Adobe Illustrator, články, blog, web, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Gloster gladiator ke stažení, vektorový klipart Krteček ke stažení nebo obrázek, klipart Lao-c ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.