Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Červené cibule (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené cibule zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červené cibule. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Červené cibule ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 219 523 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Almeidah

Potěší nás, pokud budete tento klipart Červené cibule sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Červené cibule patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kosatec ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Chorvatsko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Kleště štípačky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektorový obrázek, klipart, grafika, Červené cibule, Červené cibule, ke stažení, download, Zelenina, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, web, Instagram, dokumenty, eshop, tiskoviny, prezentace, manuály, etikety, deníček, prospekty, vstupenky, video, word, avatar, blog, magazín

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Ananas zdarma, klipart Cyklista ke stáhnutí nebo obrázek Černá hora ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.