Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červené cibule (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červené cibule zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Červené cibule. Obrázek Červené cibule je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Červené cibule ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červené cibule ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 219 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Almeidah

Líbí se vám klipart Červené cibule? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Červené cibule je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Opilý Santa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Snowboardistka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Québec ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, svg, ilustrace, zdarma, obrázek, Červené cibule, cliparts, vektorový obrázek, Zelenina, kliparty, klipart, free, ilustrační obrázek, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: video, PowerPoint, památník, prezentace, web, etikety, openOffice, plakát, eshop, Instagram, Facebook, word, referáty, dokument, Twitter, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Mapa Mali ke stažení, klipart Brazílie ke stažení nebo ilustrace GPS Navigace ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky najdete také tam.