Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Aquamat (Přístroje) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Aquamat zadarmo ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Aquamat. Obrázek Aquamat je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aquamat zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Aquamat ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aquamat ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

800x1600
640x1280
400x800
250x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 034 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: glitch

Sdílejte obrázek, klipart Aquamat s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Aquamat je v sekci Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Romantický dárek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Austrálie zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Warszawa 210 ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, klipart, svg, kliparty, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, download, free, ilustrační obrázek, Aquamat, ilustrace, Aquamat, zdarma

Doporučené použití klipartu: word, dokumenty, etikety, openOffice, blog, eshop, Adobe Illustrator, brožury, kalendář, PowerPoint, památník, Zoner Callisto, textové dokumenty, logo, inkscape, fotokniha, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Těhotná žena ke stáhnutí, obrázek, klipart Čert ke stáhnutí nebo ilustrace Vánoční perníček zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.