Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Aquamat (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Aquamat zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Aquamat. Vektorová ilustrace Aquamat je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aquamat zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Aquamat ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Aquamat ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

800x1600
640x1280
400x800
250x500
80x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 82 034 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: glitch

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Aquamat s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Aquamat se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno J ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční pohlednice zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Rumba koule ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, download, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, free, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, vektor, cliparts, svg, vektorový obrázek, Přístroje

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, prezentace, word, dokumenty, plakáty, časopis, památník, články, openOffice, referáty, video, corelDraw, Adobe Illustrator, web, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Smajlík s rouškou ke stáhnutí, obrázek, klipart Zlaté O zdarma nebo vektorový klipart Citronová limonáda zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.