Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek SWF formát, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart SWF formát zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název SWF formát. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart SWF formát zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart SWF formát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart SWF formát ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1492x1600
1194x1280
746x800
466x500
149x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 714 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek SWF formát se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Nevěsta ke stažení Podívejte se i na klipart První místo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek MIDI zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, grafika, free, ke stažení, Symboly, download, SWF formát, klipart, obrázek, cliparts, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, SWF formát, vektor

Doporučené použití klipartu: profilovka, plakáty, referáty, avatar, web, Facebook, památník, inkscape, textové dokumenty, Pinterest, časopis, kalendář, seminární práce, fotokniha, openOffice, PowerPoint

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Wyoming ke stažení, ilustrace Ohňostroj ke stáhnutí nebo vektor Růžová houba zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.