Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Větrná turbína (Stavby) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Větrná turbína ke stažení zdarma

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Větrná turbína. Klipart Větrná turbína je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Větrná turbína? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrná turbína zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Větrná turbína ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrná turbína ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

652x1600
521x1280
326x800
204x500
65x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 261 681 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Obrázek, klipart pojmenovaný Větrná turbína můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Větrná turbína patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Žralok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pyšný páv ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vlašský ořech zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, vektor, free, Stavby, grafika, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download, obrázek, kliparty, Větrná turbína

Doporučené použití klipartu: bakalářská práce, články, avatar, fotografie, dokument, textové dokumenty, blog, památník, diář, dokumenty, magazín, web, profilovka, Instagram, kalendář, inkscape, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Garáž zdarma, klipart Dominikánská republika ke stažení nebo obrázek Zákaz focení ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.