Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cool smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cool smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cool smajlík. Klipart Cool smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cool smajlík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cool smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cool smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cool smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 352 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cool smajlík je v kategorii Kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žlutý sporťák ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Stetoskop zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Větrná elektrárna ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, klipart, Cool smajlík, svg, download, ke stáhnutí, Smajlíci, cliparts, free, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, openOffice, PowerPoint, Pinterest, profil, web, blog, office, fotokniha, kalendář, časopis, seminární práce, textové dokumenty, Adobe Illustrator , dokumenty, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Lesní roh ke stáhnutí, klipart Vlajka Súdánu zdarma nebo ilustrace Černá kočka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.