Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cool smajlík (Smajlíci) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Cool smajlík stahujte zadarmo

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Cool smajlík. Klipart Cool smajlík je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cool smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cool smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cool smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 352 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: nicubunu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Cool smajlík s jinými lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Klipart Cool smajlík je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Zákaz krmení psů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak W ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Hambáč ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, Cool smajlík, vektor, free, cliparts, ke stáhnutí, download, ke stažení, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, svg, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: magazín, profil, kalendář, památník, vstupenky, časopis, prospekty, referáty, fotokniha, koláž, corelDraw, diář, etikety, dokument, textové dokumenty, plakáty, office

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Semafor červená ke stažení, obrázek, klipart Puntíkovaná mašle ke stažení nebo obrázek, klipart John Fitzgerald Kennedy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.