Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cool smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cool smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cool smajlík. Klipart Cool smajlík je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Cool smajlík? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cool smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cool smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cool smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 352 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cool smajlík se nachází v kategorii Vektorové kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek DDT ke stažení Podívejte se i na vektor Zavináč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Togo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, vektorový obrázek, klipart, ilustrace, zdarma, ilustrační obrázek, Cool smajlík, free, obrázek, ke stažení, Cool smajlík, vektor, Smajlíci, download

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , textové dokumenty, word, PowerPoint, Pinterest, profil, fotokniha, dokument, profilovka, office, pozvánky, plakáty, kalendář, avatar, openOffice, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Kapusta ke stažení, obrázek Žárovka ke stáhnutí nebo klipart Mauritánie zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.