Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cool smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cool smajlík zdarma ke stažení

Cool smajlík je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Cool smajlík nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Cool smajlík v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cool smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cool smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cool smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1593
1280x1275
800x797
500x498
160x159

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 352 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cool smajlík je v kategorii Ilustrační kliparty smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Maki zdarma Podívejte se i na ilustrace Čajový sáček ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Stříbrný veterán ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektor, obrázek, kliparty, Smajlíci, ilustrační obrázek, ilustrace, free, Cool smajlík, zdarma, download, ke stáhnutí, cliparts, svg, Cool smajlík

Doporučené použití klipartu: web, corelDraw, časopis, openOffice, word, Facebook, pozvánky, články, profilovka, Instagram, avatar, plakát, Pinterest, office, inkscape, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Náramkové hodinky zdarma, vektor Důchodce ke stažení nebo obrázek Limetka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.