Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kánoe (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kánoe zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Kánoe. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kánoe nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Kánoe v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kánoe zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kánoe ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kánoe ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x931
1280x745
800x465
500x291
160x93

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 61 524 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: hatalar205

Obrázek, klipart pojmenovaný Kánoe můžete sdílet s blízkými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Kánoe patří do kategorie Obrázky, kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Slovenska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fraktálový stromeček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Andulky vlnkované zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, svg, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, zdarma, free, Kánoe, download, grafika, Kánoe

Doporučené použití klipartu: word, web, PowerPoint, avatar, fotokniha, Twitter, seminární práce, památník, prezentace, profilovka, články, časopis, Instagram, profil, referáty, dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Korzet zdarma, ilustrace Malé písmeno K ke stáhnutí nebo klipart Tenečnice u tyče ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.