Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kánoe, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kánoe zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Kánoe. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kánoe zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Kánoe ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kánoe ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x931
1280x745
800x465
500x291
160x93

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 61 524 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kánoe se nachází v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pozorovatelna ke stažení Podívejte se i na klipart Zvuk ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Fialová stužka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, vektor, ilustrační obrázek, Kánoe, obrázek, free, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, zdarma, svg, vektorový obrázek, download, kliparty

Doporučené použití klipartu: blog, prezentace, fotokniha, corelDraw, dokumenty, časopis, PowerPoint, pozvánky, plakát, památník, textové dokumenty, škola, Pinterest, openOffice, avatar, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Kuchař ke stažení, ilustrace Veselé Vánoce ke stáhnutí nebo vektor Zákaz focení zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.