Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Pejsek s kočičkou (Zvířata) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart Pejsek s kočičkou k bezplatnému stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Pejsek s kočičkou. Klipart Pejsek s kočičkou je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsek s kočičkou zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Pejsek s kočičkou ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pejsek s kočičkou ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1255
1280x1004
800x627
500x392
160x125

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 545 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: alexanderalexander

Sdílejte obrázek, klipart Pejsek s kočičkou s kolegy na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový obrázek Pejsek s kočičkou je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Zákaz krmení ptáků ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mojžíš zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Smrkající smajlík ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, download, ke stažení, grafika, Zvířata, Pejsek s kočičkou, vektor, cliparts, zdarma, ilustrace, obrázek, Pejsek s kočičkou, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, inkscape, eshop, články, koláž, prezentace, web, dokumenty, openOffice, blog, fotokniha, webové stránky, vstupenky, video, škola, pozvánky, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Grilovací náčiní ke stáhnutí, vektor Ukrajina ke stažení nebo ilustrace Rybák zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.