Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Slunečnice (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnice zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Slunečnice. Klipart Slunečnice je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Slunečnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1026x1280
800x998
401x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 152 486 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: johnny_automatic

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Slunečnice s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Slunečnice se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Holicí strojek ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Banjo ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Malé písmeno V ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, Slunečnice, ilustrace, svg, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, download, vektor, Květiny, free, cliparts, kliparty, Slunečnice

Doporučené použití klipartu: kalendář, Twitter, eshop, fotokniha, openOffice, Pinterest, památník, textové dokumenty, web, Adobe Illustrator, časopis, pozvánky, etikety, články, plakát, referáty

Mezi hezké kresby patří i obrázek, klipart Sluneční hodiny ke stažení, vektorový obrázek DOCB ke stažení nebo vektorový obrázek Hruška ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.