Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slunečnice, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Slunečnice zdarma ke stažení

Slunečnice je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Slunečnice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1026x1280
800x998
401x500
128x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 152 486 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Slunečnice se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Škola ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Páčidlo zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Nebozez ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Slunečnice, cliparts, ke stažení, Květiny, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, Slunečnice, vektor, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, openOffice, články, kalendář, prezentace, památník, web, Facebook, blog, plakáty, profilovka, webové stránky, PowerPoint, Pinterest, fotokniha, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Dárková taška ke stáhnutí, ilustrace Veka zdarma nebo vektor Make up ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.