Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slunečnice, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Slunečnice zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Slunečnice. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Slunečnice. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Slunečnice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1026x1280
800x998
401x500
128x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 152 486 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Slunečnice je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Plechovka s pivem zdarma Podívejte se i na obrázek Mapa Evropy ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jarní květina ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Květiny, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, klipart, Slunečnice, free, download, zdarma, cliparts, ilustrační obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, PowerPoint, Facebook, webové stránky, profilovka, referáty, škola, fotokniha, Twitter, plakát, avatar, seminární práce, blog, Pinterest, inkscape

Mezi hezké kresby patří i obrázek Limetka zdarma, klipart Brambůrky ke stažení nebo ilustrace Molekula ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.