Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Slunečnice, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Slunečnice zdarma ke stažení

Slunečnice je název dalšího obrázku resp. klipartu. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Slunečnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1026x1280
800x998
401x500
128x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 152 486 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Slunečnice je v sekci Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Štika ke stažení Podívejte se i na ilustrace Čtenář ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Malcolm X zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Slunečnice, Květiny, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, grafika, free, download, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: pozvánky, kalendář, škola, Facebook, web, corelDraw, PowerPoint, plakáty, blog, webové stránky, referáty, dokument, seminární práce, časopis, Instagram, Pinterest

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Složka ke stažení, vektor Ptáček ke stáhnutí nebo obrázek Pixelový duch zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.