Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Slunečnice (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Slunečnice zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Slunečnice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Slunečnice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Slunečnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Slunečnice ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1283x1600
1026x1280
800x998
401x500
128x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 152 486 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Slunečnice můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Slunečnice se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Santa s dárečky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Atabaque ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Kůzle zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Slunečnice, ke stáhnutí, Slunečnice, svg, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, download, cliparts, ke stažení, zdarma, grafika, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, profilovka, Pinterest, plakáty, plakát, dokumenty, wordpress, openOffice, Instagram, fotokniha, inkscape, Adobe Illustrator, eshop, blog, office, word

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Různokřídlice zdarma, vektorový obrázek UOS ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Kouření zakázáno ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.