Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bělorusko (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bělorusko zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bělorusko. Pakliže si chcete obrázek Bělorusko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Bělorusko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bělorusko zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bělorusko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bělorusko ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1385
1280x1108
800x692
500x433
160x138

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 84 416 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bělorusko s přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Bělorusko patří do sekce Vektorové kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Poutník s křížem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mikro SD karta ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Pozor trollové ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, obrázek, Bělorusko, kliparty, grafika, vektor, zdarma, ilustrace, Mapy, ke stáhnutí, ke stažení, svg, Bělorusko, klipart

Doporučené použití klipartu: pozvánky, avatar, web, inkscape, fotokniha, PowerPoint, časopis, Pinterest, dokument, corelDraw, dokumenty, etikety, Adobe Illustrator, plakát, blog, škola

Mezi hezké kresby patří i klipart Viola ke stažení, vektor Mapa Norska ke stažení nebo obrázek Mlíčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek