Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fotografka, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fotografka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Fotografka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Fotografka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotografka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fotografka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fotografka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x904
800x565
500x353
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 710 410 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fotografka se nachází v sekci Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz mobilů ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Dáma s účesem z 30. let zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Chlápek ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, Fotografka, vektorový obrázek, download, cliparts, ke stáhnutí, Fotografka, klipart, zdarma, svg, free, ilustrace, grafika, Ženy

Doporučené použití klipartu: seminární práce, časopis, památník, openOffice, dokument, word, kalendář, textové dokumenty, profil, inkscape, prezentace, webové stránky, škola, dokumenty, plakát, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Modrý pták ke stáhnutí, obrázek Modrý smajlík zdarma nebo klipart Viola ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.