Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pes (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pes zdarma ke stažení

Pes je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Pes stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Pes v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pes zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pes ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pes ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1434x1600
1147x1280
717x800
448x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 491 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Líbí se vám klipart Pes? Pak se podělte s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový klipart Pes se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor BAT ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nákladní auto ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Filmové srdce ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, Pes, Pes, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, klipart, kliparty, obrázek, free, Zvířata, vektor, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: dokument, profil, prezentace, textové dokumenty, plakáty, fotokniha, Facebook, referáty, pozvánky, články, office, openOffice, video, časopis, diář, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek EPUB ke stažení, obrázek, klipart Školní penál ke stažení nebo vektorový klipart Želvička ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.