Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pes, Zvířata pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pes zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Pes. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Pes ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pes zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pes ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pes ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1434x1600
1147x1280
717x800
448x500
144x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 491 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pes se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Infračervené záření ke stažení Podívejte se i na vektor Guinea ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Zlak nachový zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, free, Zvířata, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, cliparts, Pes, svg, klipart, grafika, vektorový obrázek, Pes

Doporučené použití klipartu: openOffice, webové stránky, Twitter, web, avatar, Facebook, časopis, pozvánky, PowerPoint, office, profilovka, prezentace, články, seminární práce, plakát, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vánoční pudink ke stažení, obrázek Viktorie královská ke stáhnutí nebo klipart Silueta ježibaby zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.