Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pes (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pes zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pes. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Pes. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Pes v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pes zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pes ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pes ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1434x1600
1147x1280
717x800
448x500
144x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 491 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Tento obrázek s názvem (Pes) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový klipart Pes je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Halloween ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Přípitek zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Skalpel ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, vektor, vektorový obrázek, ke stažení, Pes, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, kliparty, klipart, grafika, Pes, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, video, kalendář, Adobe Illustrator, openOffice, inkscape, články, škola, word, corelDraw, blog, etikety, dokument, dokumenty, seminární práce, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Smrkající smajlík ke stáhnutí, klipart Zamilovaný smajlík zdarma nebo ilustrace Cola zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.