Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Mravenec (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mravenec zdarma ke stažení

Mravenec je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mravenec zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mravenec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mravenec ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 363 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Andy

Zaujal vás náš klipart Mravenec? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Mravenec patří do sekce Kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Martináč měsíčitý ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Africká zvířata ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dortíček ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, grafika, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, klipart, Mravenec, obrázek, download, ke stažení, Mravenec, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: diář, seminární práce, textové dokumenty, profilovka, Pinterest, avatar, kalendář, Twitter, webové stránky, word, časopis, PowerPoint, škola, profil, wordpress, Instagram

Mezi hezké kresby patří i obrázek Dýně pirát ke stažení, obrázek, klipart USB srdce ke stažení nebo vektorový klipart Televizor ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách