Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mravenec, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mravenec zdarma ke stažení

Mravenec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Mravenec je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mravenec zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Mravenec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mravenec ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 363 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Andy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mravenec se nachází v sekci Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Brambory ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Moucha zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Motýl ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, Mravenec, Hmyz, free, vektorový obrázek, download, Mravenec, zdarma, vektor, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, pozvánky, prezentace, plakát, textové dokumenty, Twitter, Instagram, Facebook, avatar, profil, inkscape, PowerPoint, kalendář, škola, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Oslava ke stáhnutí, ilustrace Upíří zuby zdarma nebo vektor Adax ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách