Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mravenec, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mravenec zdarma ke stažení

Mravenec je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Mravenec je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mravenec zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mravenec ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mravenec ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 363 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Andy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mravenec je v kategorii Vektorové obrázky hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Královna ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Fotbalista zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Slavík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, ilustrace, Hmyz, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, kliparty, Mravenec, klipart, vektorový obrázek, free, grafika, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, články, prezentace, profilovka, Facebook, škola, Instagram, pozvánky, plakáty, PowerPoint, Pinterest, openOffice, office, word, kalendář, blog

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Karambola ke stáhnutí, vektor Napis LÁSKA zdarma nebo obrázek Kaštan ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách