Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Mravenec, Hmyz nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mravenec zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Mravenec. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Mravenec nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Mravenec lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mravenec zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Mravenec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mravenec ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 363 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Andy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mravenec patří do sekce Obrázky, kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lama zdarma Podívejte se i na klipart Velikonoční beránek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Sada smajlíků ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mravenec, ke stáhnutí, free, svg, obrázek, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, kliparty, Mravenec, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, kalendář, webové stránky, avatar, Adobe Illustrator , PowerPoint, openOffice, památník, office, web, pozvánky, články, profil, profilovka, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Krabice bonbónů zdarma, ilustrace Červené K ke stažení nebo vektor Porcování hovězího ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách