Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Mávající smajlík (Smajlíci) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Mávající smajlík zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mávající smajlík. Pakliže si chcete obrázek Mávající smajlík stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Mávající smajlík? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mávající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mávající smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mávající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 874 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: barnheartowl

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Mávající smajlík s dalšími lidmi na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Mávající smajlík je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Autobaterie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík pusa zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Pistácie ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, cliparts, klipart, obrázek, svg, ke stažení, grafika, ilustrace, Smajlíci, Mávající smajlík, vektorový obrázek, zdarma, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: openOffice, Twitter, oznámení, etikety, fotokniha, Zoner Callisto, kalendář, manuály, letáky, blog, Pinterest, vizitky, památník, prezentace, profil, video, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Island ke stáhnutí, obrázek Televize ke stáhnutí nebo vektor Tamarind zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.