Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Mávající smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mávající smajlík zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mávající smajlík. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Mávající smajlík ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mávající smajlík? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mávající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mávající smajlík ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mávající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 874 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: barnheartowl

Sdílejte klipart nazvaný Mávající smajlík s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Mávající smajlík je v sekci Ilustrační obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Roztomilá želva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart SVG zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mangostana ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, Mávající smajlík, ke stáhnutí, download, vektor, free, kliparty, svg, ke stažení, obrázek, Smajlíci, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, články, prezentace, dokument, pozvánky, referáty, word, plakáty, etikety, Pinterest, Adobe Illustrator, dokumenty, web, plakát, avatar, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Modlení ke stáhnutí, klipart Hacker zdarma nebo ilustrace Fialová stužka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.