Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Mávající smajlík (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Mávající smajlík zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Mávající smajlík. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Mávající smajlík. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mávající smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mávající smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mávající smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x960
1280x768
800x480
500x300
160x96

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 874 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: barnheartowl

Zaujal vás náš klipart Mávající smajlík? Potom se podělte se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Mávající smajlík patří do kategorie Obrázky, kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Brambora ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tulipány v truhlíku ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Meruňková stužka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlíci, Mávající smajlík, svg, zdarma, vektorový obrázek, free, kliparty, obrázek, grafika, vektor, ilustrace, klipart, Mávající smajlík, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: video, profilovka, wordpress, plakáty, PowerPoint, prezentace, avatar, fotokniha, textové dokumenty, office, eshop, openOffice, časopis, seminární práce, webové stránky, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Windsurfař zdarma, ilustrace Elektrický šroubovák ke stáhnutí nebo klipart Lučištník ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.