Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kanystr (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kanystr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kanystr. Pakliže si chcete obrázek Kanystr stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kanystr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 957 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: bersace

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Kanystr s vašimi kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Kanystr se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sada smajlíků ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Doktor zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Gutenberg ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, kliparty, Kanystr, free, ke stažení, ilustrační obrázek, download, svg, Nástroje, vektor, grafika, obrázek, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: wordpress, blog, video, Adobe Illustrator, openOffice, Instagram, plakáty, památník, Twitter, fotokniha, prezentace, kalendář, pozvánky, dokumenty, office, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Sprinkler ke stáhnutí, obrázek, klipart Růžová srdíčka zdarma nebo vektorový klipart Šedivý motýl zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.