Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kanystr, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kanystr zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kanystr. Kreslená ilustrace Kanystr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kanystr? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kanystr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 957 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bersace

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kanystr je v sekci Kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Nepálu ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mapa Vietnamu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Severní Korea zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Nástroje, svg, ke stáhnutí, download, grafika, klipart, Kanystr, Kanystr, zdarma, free, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, corelDraw, Facebook, seminární práce, Adobe Illustrator , dokumenty, časopis, články, webové stránky, inkscape, referáty, fotokniha, Twitter, škola, dokument, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Zlaté N ke stažení, vektor Mapa Bruneje ke stáhnutí nebo obrázek Mapa Číny zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.