Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kanystr, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kanystr zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kanystr. Kreslená ilustrace Kanystr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kanystr? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kanystr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 957 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bersace

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kanystr je v kategorii Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kristus na kříži ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Hummus zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Happy New Year ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts, download, Nástroje, kliparty, vektor, Kanystr, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, Kanystr, grafika, svg, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, PowerPoint, profilovka, prezentace, blog, inkscape, dokument, Facebook, word, Instagram, corelDraw, plakát, seminární práce, škola, webové stránky, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Gramofonová deska ke stáhnutí, vektor Pastinák zdarma nebo obrázek Smeták ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.