Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kanystr, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kanystr zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kanystr. Kreslená ilustrace Kanystr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kanystr? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kanystr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 957 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bersace

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kanystr patří do sekce Obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek PPTX zdarma Podívejte se i na vektor Guiro ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Červené T ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, ke stažení, Nástroje, Kanystr, vektor, ilustrace, obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, články, Pinterest, inkscape, referáty, Adobe Illustrator , profil, seminární práce, webové stránky, plakáty, office, pozvánky, fotokniha, časopis, web, PowerPoint

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Plechovka s pivem zdarma, obrázek Rumunsko ke stažení nebo klipart Kanada ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.