Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kanystr (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kanystr zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Kanystr. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Kanystr nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kanystr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 957 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: bersace

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Kanystr s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Kanystr je v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Palačinky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční přáníčko ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace GAZ 21 ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, klipart, vektorový obrázek, kliparty, ilustrace, Kanystr, ke stáhnutí, Nástroje, download, svg, vektor, free, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, plakáty, články, prezentace, webové stránky, video, avatar, dokumenty, Instagram, Twitter, dokument, Adobe Illustrator, office, seminární práce, blog, wordpress

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Žlutý motýl ke stažení, klipart Fotoaparát ke stažení nebo ilustrace Červená rtěnka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.