Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kanystr, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kanystr zdarma ke stažení

Kanystr je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Kanystr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kanystr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 957 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bersace

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kanystr se nachází v sekci Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hydrant ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Saxofonista zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Pythagoras ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, Kanystr, Nástroje, grafika, Kanystr, ke stažení, ke stáhnutí, svg, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, avatar, seminární práce, kalendář, blog, Facebook, referáty, plakát, web, památník, články, webové stránky, Adobe Illustrator , dokument, prezentace, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Zákaz marihuany ke stáhnutí, ilustrace Zlatá vločka zdarma nebo vektor Kraslice ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.