Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kanystr, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kanystr zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kanystr. Kreslená ilustrace Kanystr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kanystr? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kanystr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 957 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: bersace

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kanystr patří do sekce Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Raketoplán zdarma Podívejte se i na vektor Biologické riziko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Dům hrůzy ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, download, Kanystr, Nástroje, Kanystr, obrázek, vektorový obrázek, free, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokumenty, dokument, Instagram, časopis, Adobe Illustrator , PowerPoint, plakáty, blog, fotokniha, inkscape, kalendář, Facebook, plakát, škola, openOffice, články

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Žirafa zdarma, obrázek Růžová květina ke stažení nebo klipart Kuřačka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.