Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kanystr (Nástroje) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kanystr zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Kanystr. Stahujte klipart Kanystr v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Kanystr v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kanystr ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kanystr ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 957 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: bersace

Líbí se vám klipart Kanystr? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Kanystr je v kategorii Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Pivo v plechovce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Kosova zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Velryba ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Kanystr, svg, obrázek, Nástroje, vektor, free, klipart, grafika, cliparts, zdarma, Kanystr

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Instagram, office, profilovka, PowerPoint, avatar, video, časopis, plakát, blog, webové stránky, openOffice, textové dokumenty, word, články, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zlaté Z ke stáhnutí, klipart Znak střelec zdarma nebo ilustrace Aljaška zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.