Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Koleda, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koleda zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Koleda. Klipart Koleda je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Koleda lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Koleda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 113 895 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Koleda se nachází v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Gerald Ford ke stažení Podívejte se i na klipart Dýně major ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek VW brouk zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, kliparty, cliparts, svg, ilustrace, Vánoce, zdarma, Koleda, download, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, Koleda, free

Doporučené použití klipartu: články, openOffice, word, Pinterest, prezentace, Adobe Illustrator , škola, textové dokumenty, Twitter, seminární práce, památník, plakáty, profilovka, Facebook, office, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Informace ke stažení, ilustrace Nekrmte trolly ke stáhnutí nebo vektor Domeček zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?