Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Koleda (Vánoce) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koleda zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Koleda. Vektorová ilustrace Koleda je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Koleda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 895 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: gustavorezende

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Koleda s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek Koleda je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Brusinky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlatá vločka zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Loď pirátů ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, ke stažení, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, Vánoce, ilustrace, Koleda, Koleda, grafika, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, časopis, openOffice, office, diář, články, oznámení, brožury, tiskoviny, PowerPoint, letáky, eshop, Adobe Illustrator, Zoner Callisto, word, fotokniha, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Pirát ke stáhnutí, vektor Experiment zdarma nebo ilustrace Štika zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?