Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Koleda (Vánoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koleda zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Koleda. Klipart Koleda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Koleda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 895 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: gustavorezende

Líbí se vám klipart Koleda? Pak se podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Obrázek Koleda je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vlak piktogram ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Longan zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kočičky ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Koleda, svg, ke stažení, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, Koleda, klipart, kliparty, download, vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: pozvánky, Facebook, kalendář, profilovka, avatar, textové dokumenty, plakáty, wordpress, plakát, Twitter, dokument, eshop, prezentace, diář, škola, časopis

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Velikonoční mazanec ke stáhnutí, klipart Ředkvičky zdarma nebo ilustrace Exkavátor zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?