Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Koleda, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koleda zdarma ke stažení

Koleda je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Koleda je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Koleda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 895 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Koleda je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Znak štír ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Baklažán zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Pozor vlak ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, download, cliparts, ke stáhnutí, Koleda, free, Vánoce, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart, vektor, ke stažení, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, seminární práce, PowerPoint, články, profilovka, inkscape, prezentace, webové stránky, dokument, kalendář, avatar, Facebook, Twitter, památník, blog, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Madagaskar ke stáhnutí, vektor Netopýři zdarma nebo obrázek Vysílač ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?