Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Koleda (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Koleda zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Koleda. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Koleda. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Koleda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 895 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: gustavorezende

Sdílejte klipart nazvaný Koleda s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Koleda patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kdoule ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart 20 euro centů zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jahodník ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, Vánoce, vektorový obrázek, klipart, vektor, grafika, Koleda, ilustrační obrázek, free, obrázek, kliparty, svg, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: Twitter, blog, dokument, plakáty, Facebook, památník, office, kalendář, dokumenty, inkscape, word, webové stránky, etikety, PowerPoint, eshop, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Příšera ke stáhnutí, vektor Junonia coenia zdarma nebo obrázek Želva zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?