Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Koleda, Vánoce do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Koleda zdarma ke stažení

Koleda je název dalšího obrázku resp. klipartu. Obrázek Koleda je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Koleda ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Koleda ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 113 895 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gustavorezende

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Koleda patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Baset zdarma Podívejte se i na vektor Bílý král ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace USB DVD mechanika ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Koleda, svg, grafika, ke stáhnutí, free, download, ilustrační obrázek, kliparty, ilustrace, vektor, Koleda, obrázek, cliparts, ke stažení, Vánoce

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokument, Pinterest, PowerPoint, kalendář, Adobe Illustrator , referáty, památník, dokumenty, blog, webové stránky, avatar, plakáty, inkscape, pozvánky, word

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Garáž zdarma, obrázek Znak panna ke stažení nebo klipart Jarní květina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?