Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Experiment, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Experiment zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Experiment. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Experiment ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Experiment? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Experiment ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
787x800
492x500
157x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 142 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Experiment se nachází v kategorii Vektorové kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Rebarbora ke stažení Podívejte se i na vektor Plachetnice při západu slunce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vyplazený jazyk zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, Věda, Experiment, ke stažení, download, zdarma, kliparty, ilustrace, free, svg, ilustrační obrázek, Experiment, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: články, webové stránky, škola, profil, Facebook, textové dokumenty, Instagram, plakát, časopis, web, inkscape, PowerPoint, Twitter, dokumenty, seminární práce, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Zelený drahokam ke stažení, obrázek Sexy žena ke stáhnutí nebo klipart Bonsaj zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.