Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Experiment, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Experiment zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Experiment. Stahujte klipart Experiment v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Experiment ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
787x800
492x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 142 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Experiment je v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lehoped ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Warszawa 210 zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Utahu ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, Experiment, ke stažení, grafika, free, Věda, vektor, cliparts, Experiment, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Adobe Illustrator , kalendář, web, referáty, avatar, Instagram, PowerPoint, Facebook, blog, corelDraw, časopis, seminární práce, prezentace, plakát, články

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Tučňák ke stáhnutí, klipart Ovoce zdarma nebo ilustrace Ananas ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.