Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Experiment (Věda) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Experiment zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Experiment. Klipart Experiment je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Experiment? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Experiment ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
787x800
492x500
157x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 142 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: francesco_rollandin

Zaujal vás náš klipart Experiment? Potom se podělte s přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Experiment se nachází v sekci Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pánské toalety ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Northrop Grumman RQ-4 zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Uplakánek ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, ke stažení, download, svg, obrázek, vektor, Experiment, Experiment, free, klipart, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: eshop, webové stránky, prezentace, kalendář, dokumenty, časopis, diář, Instagram, office, plakát, dokument, web, škola, avatar, textové dokumenty, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Modrá medúza ke stáhnutí, obrázek Sója zdarma nebo vektor Ovečka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.