Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Experiment (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Experiment zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Experiment. Vektorový obrázek Experiment je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Experiment ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
787x800
492x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 142 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: francesco_rollandin

Obrázek, klipart pojmenovaný Experiment můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Experiment patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sasanka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červená stuha ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Těhotenství zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, Věda, obrázek, grafika, klipart, vektor, Experiment, download, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free, Experiment, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, etikety, památník, dokument, kalendář, inkscape, profilovka, eshop, profil, corelDraw, pozvánky, PowerPoint, Adobe Illustrator, avatar, blog, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Malé písmeno X zdarma, ilustrace Upír ke stáhnutí nebo klipart Mapa Skotska ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.