Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Experiment, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Experiment zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Experiment. Stahujte klipart Experiment v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Experiment ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
787x800
492x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 142 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Experiment se nachází v sekci Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace RPM ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Stíhačka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Otazník ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, vektor, cliparts, Experiment, free, vektorový obrázek, svg, grafika, download, ke stažení, klipart, Experiment

Doporučené použití klipartu: Instagram, Twitter, textové dokumenty, word, pozvánky, webové stránky, office, články, blog, corelDraw, prezentace, plakáty, plakát, škola, avatar, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Meče ke stáhnutí, ilustrace Pirát zdarma nebo vektor Zubatá ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.