Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Experiment (Věda) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Experiment zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Experiment. Klipart Experiment je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Experiment ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
787x800
492x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 142 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: francesco_rollandin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Experiment s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Obrázek Experiment je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Švédska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Opilý Santa zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Škola ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, grafika, download, zdarma, obrázek, ke stáhnutí, Experiment, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokumenty, Facebook, inkscape, fotokniha, corelDraw, kalendář, články, eshop, Adobe Illustrator, wordpress, plakáty, Pinterest, památník, PowerPoint, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Oslík ke stáhnutí, vektorový klipart Pařáty smrtky zdarma nebo obrázek, klipart Červené X zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.