Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Šafrán (Květiny) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Šafrán zadarmo ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Šafrán. Klipart Šafrán je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šafrán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Šafrán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šafrán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

850x1600
680x1280
425x800
266x500
85x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 32 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: pitr

Sdílejte obrázek, klipart Šafrán s rodinou a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Šafrán se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hornoplošník ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Želvička zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jin a Jang ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Šafrán, Květiny, Šafrán, svg, cliparts, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, vektor, zdarma, klipart, download, obrázek, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, inkscape, Facebook, památník, openOffice, prospekty, office, dokument, plakáty, PowerPoint, eshop, vstupenky, seminární práce, Adobe Illustrator, tiskoviny, oznámení, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Jednooké strašidlo ke stáhnutí, ilustrace Kaštany zdarma nebo vektorový klipart DB zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.