Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart DDT, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DDT zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je DDT. Vektorová ilustrace DDT je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná DDT? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek DDT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x969
1280x775
800x484
500x303
160x97

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 299 405 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart DDT se nachází v kategorii Vektorové kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek CSS icon ke stažení Podívejte se i na vektor Surinam ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hydraulický zvedák zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, DDT, grafika, ke stažení, DDT, ke stáhnutí, Věda, vektor, ilustrační obrázek, download, free, vektorový obrázek, klipart, obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, články, office, PowerPoint, prezentace, kalendář, referáty, web, plakát, webové stránky, seminární práce, Facebook, corelDraw, pozvánky, inkscape, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Klaun ke stažení, obrázek Konipas ke stáhnutí nebo klipart Černošský policista zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.