Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart DDT, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DDT zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - DDT. Kreslená ilustrace DDT je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart DDT ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x969
1280x775
800x484
500x303
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 299 405 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek DDT se nachází v sekci Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Štěnice ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Cvrček zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Corvette ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrace, vektorový obrázek, klipart, kliparty, DDT, svg, zdarma, obrázek, Věda, ke stažení, cliparts, free, ke stáhnutí, DDT

Doporučené použití klipartu: Instagram, inkscape, profilovka, časopis, Pinterest, blog, profil, fotokniha, word, Twitter, dokument, plakát, Adobe Illustrator , office, openOffice, textové dokumenty

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Otakárek fenyklový ke stáhnutí, ilustrace Okarína zdarma nebo vektor Sexy čarodějka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.