Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart DDT (Věda) do školních projektů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DDT zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název DDT. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem DDT. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DDT ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x969
1280x775
800x484
500x303
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 299 405 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Firkin

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli DDT s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Obrázek DDT patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čtenářka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Květinové přání zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zelený květ ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, kliparty, zdarma, ke stažení, svg, ilustrace, Věda, ke stáhnutí, download, DDT, vektorový obrázek, obrázek, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: oznámení, eshop, web, koláž, prospekty, škola, blog, fotografie, Facebook, dokument, webové stránky, Twitter, letáky, bakalářská práce, diář, prezentace, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Tmavé pivo ke stáhnutí, klipart Digitální znak A ke stáhnutí nebo obrázek Malé písmeno M zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.