Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart DDT, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DDT zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - DDT. Kreslená ilustrace DDT je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DDT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x969
1280x775
800x484
500x303
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 299 405 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek DDT je v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lollipop zdarma Podívejte se i na obrázek Červené P ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Velikonoční zajíc ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, Věda, vektorový obrázek, ilustrace, svg, vektor, klipart, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, DDT, zdarma, DDT

Doporučené použití klipartu: webové stránky, web, prezentace, Facebook, profil, seminární práce, profilovka, časopis, dokumenty, Adobe Illustrator , corelDraw, Twitter, fotokniha, word, články, openOffice

Mezi hezké kresby patří i obrázek Aerobik zdarma, klipart Roštěná ke stažení nebo ilustrace Kleště ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.