Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart DDT, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DDT zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - DDT. Kreslená ilustrace DDT je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek DDT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x969
1280x775
800x484
500x303
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 299 405 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart DDT je v kategorii Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Veterán zdarma Podívejte se i na ilustrace Čokoládový zajíc ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Nektarinka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, DDT, grafika, kliparty, klipart, free, vektorový obrázek, download, vektor, cliparts, ilustrace, obrázek, DDT, ilustrační obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, plakát, referáty, word, fotokniha, články, avatar, profil, inkscape, dokumenty, corelDraw, prezentace, památník, seminární práce, profilovka, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Ibuprofen zdarma, vektor Ravenala madagaskarská ke stažení nebo obrázek Ohlašovna požáru ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.