Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart DDT, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DDT zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je DDT. Vektorová ilustrace DDT je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná DDT? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart DDT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DDT ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x969
1280x775
800x484
500x303
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 299 405 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek DDT je v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Barack Obama zdarma Podívejte se i na obrázek Santa v komíně ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Německa ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: DDT, ilustrace, Věda, vektorový obrázek, free, zdarma, obrázek, klipart, grafika, kliparty, ke stáhnutí, vektor, cliparts, ke stažení, DDT

Doporučené použití klipartu: škola, blog, plakát, dokumenty, profilovka, Facebook, seminární práce, profil, avatar, office, openOffice, Pinterest, fotokniha, referáty, památník, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Svatební dort zdarma, klipart Gril ke stažení nebo ilustrace Socha ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.