Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Oliva, Ovoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oliva zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Oliva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oliva zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oliva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oliva ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1294x1600
1035x1280
647x800
405x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 420 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Oliva patří do sekce Obrázky, kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Flétna zdarma Podívejte se i na vektor Zelený smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Oranžové vajíčko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Oliva, grafika, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, Oliva, free, zdarma, svg, Ovoce, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, Pinterest, kalendář, referáty, časopis, Twitter, webové stránky, prezentace, plakáty, památník, pozvánky, plakát, avatar, office, Adobe Illustrator , Facebook

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Nůž zdarma, obrázek TEXT soubor ke stažení nebo klipart Digitální znak S ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.