Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Oliva (Ovoce) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Oliva bezplatně ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Oliva. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Oliva. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oliva zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Oliva ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oliva ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1294x1600
1035x1280
647x800
405x500
129x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 420 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Potěší nás, pokud budete tento klipart Oliva sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Oliva patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Akvárium ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Keltský kříž ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Gramofonová deska zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, download, free, ilustrační obrázek, Oliva, svg, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, Oliva, klipart, cliparts, zdarma, Ovoce

Doporučené použití klipartu: profil, logo, památník, corelDraw, Twitter, Pinterest, škola, plakát, katalog, office, dokumenty, fotografie, diplomová práce, Facebook, blog, brožury, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Bílý střelec zdarma, obrázek, klipart Uganda zdarma nebo obrázek Skřet ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si nejlepší rozlišení, klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.