Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čivava (Zvířata) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čivava zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Čivava. Vektorová ilustrace Čivava je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čivava zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čivava ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čivava ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1112x1600
889x1280
556x800
347x500
111x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 202 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Čivava? Pak se podělte s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Čivava je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Husy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Genderová srdíčka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Northrop Grumman RQ-4 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, free, ke stažení, kliparty, Čivava, Čivava, svg, klipart, vektor, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: škola, openOffice, články, plakáty, eshop, časopis, dokument, dokumenty, webové stránky, web, prezentace, office, profil, video, PowerPoint, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Powerbanka zdarma, klipart Vladimir Putin ke stáhnutí nebo ilustrace Digitální znak K ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.