Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čivava, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čivava zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čivava. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čivava zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čivava ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čivava ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1112x1600
889x1280
556x800
347x500
111x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 202 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čivava se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sekáček ke stažení Podívejte se i na vektor PNG ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Kytice květin zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, klipart, svg, Čivava, obrázek, ilustrace, Čivava, ke stažení, grafika, cliparts, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: word, pozvánky, fotokniha, Pinterest, Adobe Illustrator , textové dokumenty, kalendář, časopis, openOffice, profilovka, škola, plakát, web, články, referáty, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Rychlovarná konvice ke stažení, obrázek Hydrant ke stáhnutí nebo klipart Karty kříže zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.