Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čivava, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čivava zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čivava. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čivava zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Čivava ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čivava ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1112x1600
889x1280
556x800
347x500
111x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 33 202 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Čivava se nachází v kategorii Obrázky, kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Graffiti ke stažení Podívejte se i na klipart Jahoda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Půlnoc zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, Čivava, cliparts, ilustrace, grafika, obrázek, vektor, download, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, svg, kliparty, Čivava, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakát, prezentace, škola, profilovka, referáty, openOffice, corelDraw, PowerPoint, inkscape, pozvánky, fotokniha, Pinterest, webové stránky, Instagram, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Dusítko na trubku ke stažení, ilustrace Kršna jantra ke stáhnutí nebo vektor Rajská s knedlíkem zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.