Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Čivava, Zvířata pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Čivava zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Čivava. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čivava zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čivava ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čivava ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1112x1600
889x1280
556x800
347x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 202 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čivava je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákusek ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Peugeot zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Televizor ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, svg, grafika, vektor, ilustrační obrázek, Čivava, zdarma, Čivava, ilustrace, kliparty, ke stažení, download, obrázek, Zvířata

Doporučené použití klipartu: avatar, prezentace, Adobe Illustrator , referáty, corelDraw, škola, pozvánky, plakát, office, dokument, kalendář, časopis, profilovka, word, seminární práce, blog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek CD ke stáhnutí, klipart Žebřík zdarma nebo ilustrace Perníková chaloupka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.