Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stará ježibaba, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stará ježibaba zdarma ke stažení

Stará ježibaba je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Stará ježibaba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará ježibaba zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stará ježibaba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará ježibaba ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 757 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mardigann

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Stará ježibaba je v kategorii Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jamajka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Ženich zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Sluneční brýle ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Stará ježibaba, ilustrační obrázek, free, Stará ježibaba, ke stažení, svg, Ženy, cliparts, obrázek, klipart, grafika, vektor, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: škola, webové stránky, kalendář, Twitter, památník, dokumenty, články, pozvánky, avatar, plakát, seminární práce, Pinterest, web, plakáty, Instagram, Adobe Illustrator

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Neurologické kladívko ke stáhnutí, vektor Žárovka zdarma nebo obrázek Ježíš ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?