Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stará ježibaba, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stará ježibaba zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Stará ježibaba. Klipart Stará ježibaba je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará ježibaba zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Stará ježibaba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará ježibaba ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 757 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mardigann

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Stará ježibaba se nachází v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené zelí ke stažení Podívejte se i na klipart Valentýnské srdce ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Durian zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Stará ježibaba, ke stáhnutí, download, free, vektor, ilustrační obrázek, zdarma, klipart, cliparts, obrázek, Ženy, ke stažení, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, referáty, články, dokumenty, kalendář, webové stránky, inkscape, avatar, corelDraw, Instagram, plakáty, pozvánky, office, fotokniha, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Květy ke stažení, ilustrace Jmenovka ke stáhnutí nebo vektor Šipka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?