Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stará ježibaba, Ženy pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stará ježibaba zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Stará ježibaba. Klipart Stará ježibaba je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará ježibaba zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stará ježibaba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará ježibaba ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 757 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mardigann

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Stará ježibaba je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart SAV zdarma Podívejte se i na obrázek Červené Lamborghini ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Chorvatsko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, vektor, kliparty, zdarma, ke stažení, obrázek, Stará ježibaba, free, svg, download, Stará ježibaba, cliparts

Doporučené použití klipartu: profil, články, profilovka, fotokniha, památník, Twitter, webové stránky, seminární práce, textové dokumenty, corelDraw, word, office, časopis, web, dokument, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Brambůrky zdarma, klipart Anemometr ke stažení nebo ilustrace Mapa Bahrajnu ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?