Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stará ježibaba (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stará ježibaba zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Stará ježibaba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará ježibaba zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stará ježibaba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará ježibaba ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 757 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Mardigann

Líbí se vám klipart Stará ježibaba? Pak se podělte s vašimi známými a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek Stará ježibaba je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Turecka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Alžírsko zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Stará bába ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, download, ilustrační obrázek, svg, Stará ježibaba, cliparts, ilustrace, ke stažení, Ženy, zdarma, free, Stará ježibaba, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, pozvánky, články, wordpress, avatar, seminární práce, fotokniha, textové dokumenty, Instagram, PowerPoint, Facebook, corelDraw, plakáty, office, video, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Kavárna ke stáhnutí, obrázek Váleček zdarma nebo vektor Červený dárek zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?