Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Stará ježibaba (Ženy) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stará ježibaba zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Stará ježibaba. Vektorová ilustrace Stará ježibaba je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Stará ježibaba? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará ježibaba zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Stará ježibaba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará ježibaba ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 757 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Mardigann

Sdílejte obrázek, klipart Stará ježibaba s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Stará ježibaba se nachází v sekci Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tmavé pivo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Umělé květiny zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart USB DVD mechanika ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrační obrázek, download, svg, klipart, Stará ježibaba, free, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, Ženy, Stará ježibaba

Doporučené použití klipartu: Pinterest, video, PowerPoint, pozvánky, blog, word, letáky, články, inkscape, prezentace, deníček, dokument, wordpress, logo, oznámení, škola, diář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Očkování psa ke stáhnutí, obrázek, klipart Dáma ke stažení nebo vektorový obrázek Krysa zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?