Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Stará ježibaba (Ženy) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Stará ježibaba zadarmo ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Stará ježibaba. Obrázek Stará ježibaba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará ježibaba zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stará ježibaba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará ježibaba ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 757 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Mardigann

Sdílejte obrázek, klipart Stará ježibaba s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Stará ježibaba patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jarní květina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční scenérie zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Fialová vajíčka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, kliparty, svg, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, grafika, Ženy, vektorový obrázek, Stará ježibaba, vektor, ke stažení, klipart, zdarma

Doporučené použití klipartu: etikety, památník, magazín, deníček, logo, články, pozvánky, koláž, oznámení, webové stránky, profil, avatar, prospekty, katalog, škola, bakalářská práce, word

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mapa Afriky ke stáhnutí, obrázek, klipart Dáma ke stažení nebo klipart Horské kolo zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?