Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bábovka, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bábovka zdarma ke stažení

Bábovka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Bábovka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bábovka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Bábovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x955
1280x764
800x478
500x299
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 604 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bábovka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tamarind ke stažení Podívejte se i na klipart Ibuprofen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Požární tlačítko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, vektorový obrázek, obrázek, Bábovka, kliparty, klipart, grafika, Bábovka, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, prezentace, webové stránky, corelDraw, Pinterest, web, pozvánky, dokument, PowerPoint, seminární práce, Adobe Illustrator , profil, openOffice, plakát, word, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Unicorn ke stažení, ilustrace Spokojený kuchař ke stáhnutí nebo vektor Stavitelný klíč zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.