Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bábovka, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bábovka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Bábovka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bábovka ve formátu SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Bábovka? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bábovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x955
1280x764
800x478
500x299
160x96

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 604 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bábovka se nachází v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Svíčka ke stažení Podívejte se i na vektor Vinná réva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Home directory zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, ke stažení, svg, klipart, grafika, Bábovka, download, ke stáhnutí, Bábovka, free, ilustrace, Jídlo

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, Instagram, corelDraw, prezentace, Twitter, blog, dokumenty, PowerPoint, web, Adobe Illustrator , fotokniha, škola, referáty, plakáty, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor FLAC ke stažení, obrázek Zákaz drog ke stáhnutí nebo klipart POT zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.