Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bábovka (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bábovka zdarma ke stažení

Bábovka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bábovka ve formátu SVG. Zamlouvá se vám obrázek Bábovka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bábovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x955
1280x764
800x478
500x299
160x96

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 604 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám klipart Bábovka? Pak se podělte s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Bábovka patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kořeny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špión ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Modrozelené vajíčko ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, cliparts, Bábovka, obrázek, zdarma, Bábovka, ke stažení, ilustrace, free, svg, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: etikety, wordpress, články, video, word, plakát, profil, inkscape, textové dokumenty, corelDraw, dokument, dokumenty, prezentace, Twitter, seminární práce, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Kosa ke stažení, ilustrace Katarina Pudar ke stažení nebo klipart Dárková taška ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.