Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bábovka, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bábovka zdarma ke stažení

Bábovka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Bábovka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bábovka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bábovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x955
1280x764
800x478
500x299
160x96

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 604 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bábovka je v kategorii Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz křesťanství zdarma Podívejte se i na obrázek Saranče ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Slíva ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, svg, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, grafika, Bábovka, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, free, ke stáhnutí, obrázek, Jídlo

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, Adobe Illustrator , textové dokumenty, profil, web, office, referáty, plakát, pozvánky, PowerPoint, seminární práce, Instagram, dokument, Twitter, profilovka

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Mapa Kanady zdarma, klipart Mapa Kanady ke stažení nebo ilustrace Mapa Kanady ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.