Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bábovka (Jídlo) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bábovka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Bábovka. Klipart Bábovka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Bábovka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Bábovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x955
1280x764
800x478
500x299
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 604 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Obrázek, klipart pojmenovaný Bábovka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek Bábovka patří do sekce Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Kakao ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Limetka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Magická čarodejnice ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, Jídlo, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, obrázek, free, Bábovka, Bábovka, kliparty, svg, grafika, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: dokument, plakát, corelDraw, diář, články, fotokniha, video, kalendář, referáty, Facebook, etikety, plakáty, pozvánky, eshop, památník, web

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Rybářská loď ke stažení, obrázek Do Not Copy ke stažení nebo vektor Zlaté číslo 3 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty najdete také tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.