Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bábovka (Jídlo) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bábovka stahujte zdarma

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Bábovka. Vektorová ilustrace Bábovka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bábovka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x955
1280x764
800x478
500x299
160x96

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 604 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bábovka s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Bábovka patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veselý duch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Peru ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Most ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, Bábovka, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, kliparty, zdarma, vektor, Bábovka, free, svg, vektorový obrázek, Jídlo, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: magazín, profilovka, prospekty, Adobe Illustrator, katalog, avatar, blog, dokumenty, tiskoviny, seminární práce, openOffice, plakáty, brožury, logo, manuály, plakát, fotografie

Mezi hezké kresby patří i klipart Modrý sněhulák ke stažení, ilustrace Svatební dort ke stažení nebo obrázek Zamilované psaní ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.