Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bábovka (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bábovka zdarma ke stažení

Bábovka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Bábovka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bábovka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bábovka ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x955
1280x764
800x478
500x299
160x96

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 604 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Petra Thurlova / Machovka

Sdílejte obrázek, klipart Bábovka s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Klipart Bábovka je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Modrá vlajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční dárek zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Takoyaki ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrační obrázek, Bábovka, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, Jídlo, Bábovka, ke stažení, ilustrace, download, obrázek, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: seminární práce, word, avatar, profil, Adobe Illustrator, plakáty, plakát, dokument, prezentace, dokumenty, kalendář, web, inkscape, video, diář, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Puntíkovaná mašle ke stáhnutí, obrázek Oranžový stromeček zdarma nebo vektor Kuřátko zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.