Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Francouzský roh, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Francouzský roh zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Francouzský roh. Pakliže si chcete obrázek Francouzský roh stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Francouzský roh? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Francouzský roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Francouzský roh ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Francouzský roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1135
1280x908
800x568
500x355
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 470 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Francouzský roh je v kategorii Ilustrační kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Straka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Airbus Beluga zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Znak kozoroh ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, download, Francouzský roh, zdarma, grafika, klipart, svg, ke stáhnutí, free, Francouzský roh, cliparts

Doporučené použití klipartu: Twitter, škola, word, openOffice, pozvánky, profilovka, PowerPoint, web, blog, inkscape, plakát, office, textové dokumenty, Pinterest, dokument, články

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Hard disk ke stáhnutí, klipart TEX soubor zdarma nebo ilustrace Mapa Bahrajnu ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.