Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Francouzský roh, Hudba zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Francouzský roh zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Francouzský roh. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Francouzský roh zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Francouzský roh ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Francouzský roh ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1135
1280x908
800x568
500x355
160x114

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 50 470 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Francouzský roh se nachází v sekci Obrázky, kliparty hudba ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Myš ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Psaníčko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Osel ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, vektor, klipart, Hudba, Francouzský roh, ke stažení, Francouzský roh, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, profilovka, avatar, časopis, profil, památník, openOffice, Twitter, škola, blog, dokument, word, seminární práce, webové stránky, corelDraw, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Karty kára ke stáhnutí, obrázek Brambora zdarma nebo klipart Sob ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.