Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modlení (Náboženství) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modlení zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Modlení. Klipart Modlení je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Modlení v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modlení zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modlení ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modlení ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1034x1600
826x1280
800x1239
322x500
103x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 798 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Lorenzo Luengo

Potěší nás, pokud budete tento klipart Modlení sdílet s dalšími lidmi prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Modlení je v kategorii Obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Papírová Valentýnka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sýr ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Vánoční ubrus zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Modlení, vektorový obrázek, obrázek, svg, vektor, grafika, free, zdarma, download, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, Náboženství, ilustrace, Modlení

Doporučené použití klipartu: časopis, kalendář, Adobe Illustrator, manuály, Twitter, magazín, diář, deníček, video, webové stránky, Instagram, profil, eshop, prezentace, Facebook, prospekty, inkscape

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Takojaki zdarma, obrázek, klipart Běžec zdarma nebo vektor Wyoming ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.