Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modlení, Náboženství pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modlení zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Modlení. Vektorová ilustrace Modlení je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Modlení? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modlení zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modlení ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modlení ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1034x1600
826x1280
800x1239
322x500
103x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 798 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Lorenzo Luengo

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Modlení je v sekci Ilustrační kliparty náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Rybíz červený ke stažení Podívejte se i na obrázek Malé písmeno I ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Poutník s křížem zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Náboženství, ilustrace, zdarma, svg, grafika, kliparty, klipart, cliparts, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, obrázek, Modlení, Modlení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, časopis, blog, profilovka, office, plakáty, památník, seminární práce, Adobe Illustrator , referáty, word, fotokniha, prezentace, škola, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mapa Kosova ke stažení, klipart Větroměr ke stáhnutí nebo ilustrace Krysa zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou sms na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.