Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Valentýnská srdce (Láska) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská srdce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Valentýnská srdce. Stahujte klipart Valentýnská srdce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Valentýnská srdce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Valentýnská srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1441
1280x1153
800x720
500x450
160x144

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 331 542 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Líbí se vám klipart Valentýnská srdce? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Valentýnská srdce se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Cizrna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Narozeninové číslo 2 ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz dětí ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Láska, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, Valentýnská srdce, klipart, ke stáhnutí, obrázek, grafika, vektor, cliparts, zdarma, svg

Doporučené použití klipartu: webové stránky, corelDraw, PowerPoint, profil, Adobe Illustrator, plakáty, škola, dokument, časopis, Twitter, kalendář, etikety, prezentace, profilovka, články, openOffice

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Koně ke stažení, vektorový obrázek Trojbarevná stužka ke stažení nebo vektorový obrázek Pařáty smrtky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.