Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Valentýnská srdce, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Valentýnská srdce zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Valentýnská srdce. Stahujte klipart Valentýnská srdce v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Valentýnská srdce lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Valentýnská srdce ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1441
1280x1153
800x720
500x450
160x144

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 331 542 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Valentýnská srdce je v kategorii Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zelený brouk zdarma Podívejte se i na obrázek FIAT Nuova 500 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Montany ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, obrázek, vektor, cliparts, free, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, kliparty, ilustrační obrázek, download, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, Valentýnská srdce

Doporučené použití klipartu: Facebook, openOffice, památník, corelDraw, dokumenty, Instagram, textové dokumenty, prezentace, avatar, dokument, profil, referáty, web, časopis, Twitter, word

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vánoční pudink zdarma, klipart Elektrická kytara ke stažení nebo ilustrace Vladimir Putin ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.