Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Valentýnská srdce (Láska) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Valentýnská srdce zadarmo ke stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Valentýnská srdce. Vektorový obrázek Valentýnská srdce je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Zamlouvá se vám obrázek Valentýnská srdce? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská srdce zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Valentýnská srdce ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Valentýnská srdce ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1441
1280x1153
800x720
500x450
160x144

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 331 542 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Valentýnská srdce se známými na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Valentýnská srdce je v sekci Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Větvička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zaoceánský parník zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Republika Kongo ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, klipart, grafika, vektor, Láska, vektorový obrázek, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, download, ilustrace, Valentýnská srdce, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: eshop, PowerPoint, kalendář, Twitter, logo, články, manuály, fotokniha, etikety, profil, openOffice, blog, inkscape, corelDraw, Pinterest, tiskoviny, vizitky

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Tančík ke stáhnutí, obrázek Digitální znak 3 ke stažení nebo ilustrace Zlaté D zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.