Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zlatý retrívr, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý retrívr zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zlatý retrívr. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zlatý retrívr? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý retrívr zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý retrívr ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý retrívr ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 136 407 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Juhele

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlatý retrívr je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Profiterolky zdarma Podívejte se i na obrázek Štěně ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Beránek ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, cliparts, kliparty, download, svg, Zlatý retrívr, ke stáhnutí, Zlatý retrívr, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: referáty, web, prezentace, word, památník, dokument, inkscape, Adobe Illustrator , Twitter, plakát, Instagram, webové stránky, časopis, plakáty, škola, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Hrách setý zdarma, klipart Molekula ke stažení nebo ilustrace Rajče ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.