Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Modré srdíčko (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modré srdíčko zdarma ke stažení

Modré srdíčko je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Modré srdíčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modré srdíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 260 694 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Modré srdíčko se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Modré srdíčko se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Narozeniny číslo 2 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Novorozenec zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Matka Tereza ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, svg, Láska, vektorový obrázek, obrázek, zdarma, grafika, free, Modré srdíčko, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, Modré srdíčko, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, pozvánky, profilovka, etikety, eshop, office, památník, fotokniha, corelDraw, seminární práce, dokument, inkscape, webové stránky, plakáty, profil, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Voda ke stáhnutí, obrázek, klipart Žluté dýně zdarma nebo vektorový klipart Absinth zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.