Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modré srdíčko, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modré srdíčko zdarma ke stažení

Modré srdíčko je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Modré srdíčko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Modré srdíčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Modré srdíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 260 694 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Modré srdíčko se nachází v sekci Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Trumpetové dusítko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Přípona CSS zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace WAV ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, zdarma, grafika, free, vektorový obrázek, Modré srdíčko, ilustrace, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, Modré srdíčko, ke stažení, klipart, svg

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, corelDraw, word, plakáty, škola, office, blog, referáty, památník, Instagram, avatar, textové dokumenty, profil, plakát, profilovka, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Ortodoxní katedrála ke stáhnutí, obrázek Radioaktivita zdarma nebo klipart Moucha ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.