Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modré srdíčko, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modré srdíčko zdarma ke stažení

Modré srdíčko je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Modré srdíčko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Modré srdíčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Modré srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 260 694 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modré srdíčko se nachází v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stařenka ke stažení Podívejte se i na klipart Valentýnské přáníčko ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Studna zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, Modré srdíčko, Modré srdíčko, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Láska, svg, download, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: web, PowerPoint, plakáty, fotokniha, blog, plakát, Twitter, články, kalendář, seminární práce, openOffice, pozvánky, škola, dokumenty, referáty, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart William Shakespeare ke stažení, ilustrace Bobr ke stáhnutí nebo vektor Červená stužka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.