Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modré srdíčko, Láska do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modré srdíčko zdarma ke stažení

Modré srdíčko je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Modré srdíčko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Modré srdíčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Modré srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 260 694 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modré srdíčko se nachází v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Morpho theseus ke stažení Podívejte se i na klipart Mangostana lahodná ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Týpí zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, Modré srdíčko, klipart, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, vektor, free, kliparty, Láska, cliparts

Doporučené použití klipartu: referáty, dokument, Pinterest, blog, profilovka, kalendář, fotokniha, seminární práce, office, openOffice, pozvánky, webové stránky, Adobe Illustrator , časopis, památník, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Lampion ke stažení, ilustrace Formule 1 ke stáhnutí nebo vektor Mapa Bangladéše zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.