Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modré srdíčko (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modré srdíčko zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Modré srdíčko. Vektorová ilustrace Modré srdíčko je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Modré srdíčko? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Modré srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 260 694 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Modré srdíčko? Pak se podělte s dalšími osobami na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Modré srdíčko je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Turecka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zlaté F ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Santa se sobem ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, svg, zdarma, download, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, Láska, Modré srdíčko, Modré srdíčko, kliparty, free, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, referáty, profil, office, články, Adobe Illustrator, webové stránky, wordpress, kalendář, avatar, eshop, prezentace, časopis, fotokniha, pozvánky, diář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový klipart Šikmá věž ke stažení, vektorový klipart Korálová ryba ke stažení nebo obrázek, klipart Sršeň ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky najdete také tam.