Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Modré srdíčko (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modré srdíčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Modré srdíčko. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Modré srdíčko ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Modré srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1467
1280x1173
800x733
500x458
160x147

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 260 694 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Modré srdíčko? Pak se podělte s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Modré srdíčko je v sekci Ilustrační kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kleště ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Adolf Hitler ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Guinea zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Modré srdíčko, Modré srdíčko, grafika, cliparts, svg, vektorový obrázek, obrázek, download, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: video, avatar, profil, profilovka, openOffice, seminární práce, office, inkscape, web, PowerPoint, textové dokumenty, blog, články, corelDraw, fotokniha, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Kolibřík zdarma, vektorový obrázek Dovolená ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Los ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.