Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Světová mapa, Mapy pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Světová mapa zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Světová mapa. Stahujte klipart Světová mapa v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Světová mapa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světová mapa zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Světová mapa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Světová mapa ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x800
1280x640
800x400
500x250
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 664 099 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Světová mapa je v kategorii Vektorové obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kluk zdarma Podívejte se i na obrázek Profiterolky ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lékař ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, klipart, Světová mapa, cliparts, kliparty, ilustrace, download, zdarma, svg, vektorový obrázek, free, Mapy, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: dokumenty, pozvánky, openOffice, dokument, fotokniha, škola, kalendář, Instagram, prezentace, Twitter, word, profilovka, seminární práce, články, inkscape, office

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Dikobraz zdarma, klipart Žába ke stažení nebo ilustrace Santa s dárky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.