Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Santa špekoun, Vánoce nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa špekoun zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Santa špekoun. Pakliže si chcete obrázek Santa špekoun stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Santa špekoun v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa špekoun zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa špekoun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa špekoun ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1550
1280x1240
800x775
500x484
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 171 548 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Santa špekoun je v kategorii Obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Burkina Faso zdarma Podívejte se i na obrázek Teploměr ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Granátové jablko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, free, vektorový obrázek, ke stažení, svg, Vánoce, download, obrázek, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: webové stránky, referáty, avatar, památník, Pinterest, plakáty, profil, Instagram, web, Adobe Illustrator , Facebook, Twitter, PowerPoint, dokumenty, inkscape, časopis

Mezi hezké kresby patří i obrázek Stromobytec zdarma, klipart Pacientka ke stažení nebo ilustrace Slepý smajlík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách