Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Santa špekoun (Vánoce) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa špekoun zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Santa špekoun. Obrázek Santa špekoun je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Santa špekoun v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa špekoun zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa špekoun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa špekoun ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1550
1280x1240
800x775
500x484
160x155

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 171 548 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Santa špekoun s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Santa špekoun je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Citroen GS ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plesnivé jídlo ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Houpací Santa zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, Santa špekoun, ke stáhnutí, svg, download, free, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, zdarma, kliparty, cliparts, obrázek, Santa špekoun

Doporučené použití klipartu: video, památník, corelDraw, textové dokumenty, openOffice, Facebook, diář, web, inkscape, kalendář, Adobe Illustrator, plakát, PowerPoint, články, profilovka, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Mozart zdarma, vektor Kytička ke stáhnutí nebo obrázek Nedotýkat se ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách