Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Santa špekoun (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa špekoun zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Santa špekoun. Pakliže si chcete obrázek Santa špekoun stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Santa špekoun? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa špekoun zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santa špekoun ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa špekoun ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1550
1280x1240
800x775
500x484
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 171 548 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte obrázek, klipart Santa špekoun s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Santa špekoun je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Buddha ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jiřina zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Zelení smajlíci ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, zdarma, obrázek, klipart, Santa špekoun, vektor, Santa špekoun, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, svg, Vánoce

Doporučené použití klipartu: Twitter, dokument, plakáty, profil, časopis, fotokniha, pozvánky, plakát, škola, word, avatar, openOffice, Instagram, Facebook, seminární práce, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Kuřačka ke stáhnutí, klipart Okarína zdarma nebo ilustrace Kočka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách