Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Blahopřání k narozeninám (Ostatní) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Blahopřání k narozeninám zadarmo ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Blahopřání k narozeninám. Vektorový obrázek Blahopřání k narozeninám je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blahopřání k narozeninám zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek Blahopřání k narozeninám ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blahopřání k narozeninám ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x565
500x353
160x113

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 146 088 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: GDJ

Sdílejte obrázek, klipart Blahopřání k narozeninám se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Blahopřání k narozeninám je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Domácí adresář ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rusko zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Billie Piper ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, cliparts, free, ilustrace, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, Blahopřání k narozeninám, kliparty, Blahopřání k narozeninám, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: prezentace, Adobe Illustrator, články, magazín, oznámení, wordpress, webové stránky, deníček, prospekty, profil, manuály, památník, etikety, vstupenky, pozvánky, Facebook, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Oko Prozřetelnosti ke stáhnutí, ilustrace Zátiší s květinou ke stažení nebo obrázek, klipart Most v Mostaru zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.