Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Blahopřání k narozeninám (Ostatní) ke stažení

Obrázek, klipart Blahopřání k narozeninám ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Blahopřání k narozeninám. Kreslená ilustrace Blahopřání k narozeninám je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blahopřání k narozeninám zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Blahopřání k narozeninám ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Blahopřání k narozeninám ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x565
500x353
160x113

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 146 088 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: GDJ

Potěší nás, pokud budete tento klipart Blahopřání k narozeninám sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Blahopřání k narozeninám je v kategorii Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Toast ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Podzimní list ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Manny Pacquiao zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stažení, Ostatní, Blahopřání k narozeninám, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, svg, grafika, free, download, ke stáhnutí, Blahopřání k narozeninám, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: magazín, profil, logo, word, corelDraw, kalendář, pozvánky, prospekty, katalog, web, fotokniha, profilovka, koláž, etikety, manuály, avatar, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Plechovka s pivem zdarma, ilustrace Zátiší s květinou ke stažení nebo vektor Luis Suárez ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.