Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žlutá složka, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žlutá složka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Žlutá složka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Žlutá složka ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá složka zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Žlutá složka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá složka ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 038 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žlutá složka se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Špendlíky ke stažení Podívejte se i na klipart AMC Gremlin ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Rychlovarná konvice zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrační obrázek, klipart, grafika, Žlutá složka, ilustrace, kliparty, Symboly, Žlutá složka, zdarma, ke stažení, vektor, free, ke stáhnutí, download

Doporučené použití klipartu: plakáty, články, Pinterest, Adobe Illustrator , pozvánky, dokumenty, škola, Instagram, dokument, textové dokumenty, Twitter, fotokniha, referáty, PowerPoint, časopis, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Malé písmeno C ke stažení, ilustrace Okarína ke stáhnutí nebo vektor Zdarma ke stažení zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.