Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart LGBT (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart LGBT zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje LGBT. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek LGBT nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek LGBT v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart LGBT zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart LGBT ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart LGBT ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1067
1280x853
800x533
500x333
160x107

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 506 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: phidari

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart LGBT s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový obrázek LGBT patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ledňáček biacký ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální číslo 7 ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Mapa Bulharska ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, LGBT, ke stažení, svg, Symboly, ilustrační obrázek, free, kliparty, obrázek, grafika, vektorový obrázek, LGBT

Doporučené použití klipartu: škola, inkscape, etikety, profilovka, dokument, textové dokumenty, prezentace, word, Adobe Illustrator, openOffice, pozvánky, články, web, časopis, fotokniha, kalendář

Mezi hezké kresby patří i vektor Srdce z abecedy ke stažení, ilustrace Narozeniny číslo 6 ke stažení nebo klipart Vánoční stromeček ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty najdete také tam.