Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Santa Klaus (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa Klaus zdarma ke stažení

Santa Klaus je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Stahujte soubor Santa Klaus ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Klaus zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santa Klaus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Klaus ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
800x1085
368x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 670 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: zeimusu

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Santa Klaus s partnery, kolegy a kamarády na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Vektorový klipart Santa Klaus se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dýně s kloboukem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Atlas velký zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Slunečno ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, obrázek, cliparts, free, Vánoce, svg, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, grafika, vektor, Santa Klaus

Doporučené použití klipartu: profilovka, profil, video, Pinterest, diář, corelDraw, eshop, referáty, články, dokument, prospekty, etikety, webové stránky, manuály, fotokniha, openOffice, plakát

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Ferrari f458 ke stáhnutí, vektorový obrázek Zamilovaný pár ke stáhnutí nebo vektorový klipart Santova čapka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.