Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Santa Klaus, Vánoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa Klaus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Santa Klaus. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Klaus zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa Klaus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Klaus ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
800x1085
368x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 670 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: zeimusu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Santa Klaus se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace APK ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Znak vodnář zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík pusa ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, Santa Klaus, Santa Klaus, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, Vánoce, free, klipart, svg, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, památník, plakát, kalendář, word, web, profil, textové dokumenty, webové stránky, Twitter, dokumenty, škola, dokument, corelDraw, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Servírka ke stáhnutí, ilustrace Velbloud dvouhrbý zdarma nebo vektor Adam a Eva ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.