Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santa Klaus (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santa Klaus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Santa Klaus. Vektorová ilustrace Santa Klaus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Klaus zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santa Klaus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Klaus ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
800x1085
368x500
117x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 670 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: zeimusu

Obrázek, klipart pojmenovaný Santa Klaus můžete sdílet s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Santa Klaus se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno Q ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pařez ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Vyděšené vajíčko zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, grafika, Vánoce, free, cliparts, ke stažení, ilustrace, download, ke stáhnutí, klipart, svg, ilustrační obrázek, Santa Klaus, Santa Klaus

Doporučené použití klipartu: profil, eshop, blog, kalendář, Adobe Illustrator, textové dokumenty, openOffice, časopis, články, Pinterest, corelDraw, office, webové stránky, seminární práce, památník, Twitter

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Kristus na kříži zdarma, obrázek, klipart Překvapení ke stáhnutí nebo vektorový klipart Zralý banán ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.