Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santa Klaus (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa Klaus ke stažení

Santa Klaus je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Santa Klaus stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Klaus zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santa Klaus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Klaus ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1179x1600
943x1280
800x1085
368x500
117x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 37 670 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: zeimusu

Zaujal vás náš klipart Santa Klaus? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Klipart Santa Klaus se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Bílá dáma ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hard disk ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dominikánská republika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Santa Klaus, Vánoce, ilustrační obrázek, svg, kliparty, ke stažení, download, vektor, zdarma, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, free

Doporučené použití klipartu: Twitter, magazín, dokument, tiskoviny, webové stránky, deníček, manuály, PowerPoint, word, bakalářská práce, prospekty, diář, koláž, etikety, logo, web, brožury

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Adam a Eva zdarma, vektorový obrázek Zamilovaný pár ke stáhnutí nebo vektorový klipart Sašimi suši ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.