Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santa Klaus (Vánoce) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Santa Klaus zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Santa Klaus. Vektorová ilustrace Santa Klaus je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Santa Klaus? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Klaus zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Santa Klaus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santa Klaus ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1179x1600
943x1280
800x1085
368x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 670 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: zeimusu

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Santa Klaus s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Santa Klaus se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Digitální číslo 1 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čajový sáček zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tmavé pivo ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Santa Klaus, vektorový obrázek, grafika, zdarma, kliparty, klipart, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, Vánoce, vektor, ilustrace, download, svg

Doporučené použití klipartu: prezentace, památník, webové stránky, Twitter, corelDraw, etikety, kalendář, profil, profilovka, Instagram, eshop, škola, video, wordpress, office, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí, ilustrace Klobása zdarma nebo klipart Gumová stěrka zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.